8-13 gadus veciem bērniem

Minecraft nodarbības lietderīgai laika pavadīšanai

Minecraft Education platforma attīsta vērtīgas prasmes, kas uzlabo sekmes
skolā un sagatavo nākotnes darba tirgum!

Pieteikties

Kvalitāte

Unikālo programmu ir pārbaudījuši vairāk nekā 3000 skolēni.

Atvērtība

Mūsu talantīgie pedagogi ir atvērti, draudzīgi un vienmēr gatavi palīdzēt.

Pieredze

Izglītības iestāde ar 7 gadu pieredzi.

Pieejamība

Nodarbībās tiešsaistē piedalās dalībnieki no 11 valstīm pasaulē.

Mācies caur spēli

Īstenojot Minecraft nodarbību programmu, dalībnieki apgūs sekojošo

Pašvadīta mācīšanās un izpēte

Pildot misijas, bērniem būs jāpārvar dažādi izaicinājumi. Lai sasniegtu progresu, viņiem būs patstāvīgi jāveic informācijas izpēte.

Radošums un iztēles uzlabošana

Nodarbību atvērtā mācību vide dod skolēniem iespēju brīvi eksperimentēt, mudinot uz radošu pašizpausmi, domāšanu ārpus ierastajiem rāmjiem.

Problēmu risināšanas paņēmieni

Tiešsaistes nodarbību uzdevumi veicinās kritisko domāšanu un iemācīs bērnam kā ātri un efektīvi reaģēt, lai atrisinātu reālās pasaules problēmas.

Resursu pārvaldību

Mācīšanās aprēķināt cik daudz maksā lietas, nepieciešamo laiku un resursus uzdevumu izpildei ir galvenais aspekts bērna izglītības un praktiskajā attīstībā.

Nākotnes darba prasmes

Ar Minecraft saistītie elementi palīdzēs iemācīt ne tikai tehniskās prasmes, bet arī simulēt uzņēmējdarbības prasmes, tostarp tirdzniecību, projektu plānošanu, attiecību veidošanu un komandas darbu.

Matemātisko spēju uzlabošana

Spēlējot Minecraft, bērni izstrādā sarežģītas formas, risina ģeometriskas problēmas un manipulē ar blokiem. Dalībnieki izmantos savas telpiskās izpratnes un ģeometrijas prasmes, veidojot visdažādākās konstrukcijas no blokiem.

Darbošanās komandā

Nodarbības ietver plašu sadarbību ar citiem nodarbību dalībniekiem. Plānojot un koplietojot resursus, dalībnieki iemācīsies paļauties viens uz otru!  Sadarbība notiks gan klātienē gan tiešsaistē, kas mūsdienās kļūst arvien aktuālāks un nākotnē noteikti būs neizbēgams!

Tehnoloģiskā pratība

Ir svarīgi prast orientēties un lietderīgi izmantot digitālos rīkus mūsdienu tehnoloģiju pārpildītajā pasaulē! Šajās tiešsaistes nodarbībās dalībnieki apgūs, kā lietderīgi izmantot digitālos rīkos, apgūt atbildīgu tiešsaistes komunikāciju.

Nodarbībās bērni kopā ar pedagogu veic aizraujošus uzdevumus

Programma ir vērsta uz sociālo, komunikācijas un tehnoloģisko prasmju attīstīšanu caur dažādām bērnam svarīgām tēmām.

Drošība internetā, ceļu satiksmes drošība

Pasaules uzbūve un tās pētniecība

Veselīgs uzturs

Vides jautājumi un to ietekme uz nākotni

Dažādu valstu un to kultūras objektu izzināšana

Ieskats programmēšanā un cieņpilna uzvedība virtuālajā vidē

Piesakies nodarbībām

Tiešsaistes nodarbības

Piesakies nodarbībām

Klātienes nodarbības

Minecraft 1. klase Minecraft 2.-3. klase
  Nodarbību piemēri

Minecraft nodarbību pasaules ir unikālas un pašu skolotāju veidotas

Mūsu komanda

Iepazīstieties ar mūsu lielāko vērtību – talantīgajiem un daudzpusīgajiem pedagogiem!

Atsauksmes