Programmēšanas pamatu apgūšana Minecraft spēlē - aizraujoši un viegli uztverami!

Tiešsaistes nodarbības 10 – 13 gadus zinātkāriem skolēniem Minecraft Education platformā! Dalībnieki apgūst vizuālās programmēšanas pamatus un tās sasaisti ar ikdienas situācijām (reālo dzīvi).

Unikalitāte

Uz izpratni, radošumu un praktiskumu balstīta programma

Pieejamība

Pulciņā piedalās dalībnieki no jebkuras vietas pasaulē

Kvalitāte

Pulciņu organizē izglītības iestāde ar 6 gadu starptautisku pieredzi

Mācīšanās caur spēli

Programmēšanas zināšanas tiek augstu vērtētas darba tirgū, tādēļ tās ir vērts ielikt bērna apgūstamo prasmju sarakstā.

Diemžēl apgūstot šo sarežģīto nozari agrā vecumā, ne vienmēr tiek radīta pilnvērtīga izpratne un tas tiek darīts bērniem nepiemērotā vidē.

Nodarbību vide:

Nodarbību tēmas
Programmā uzsvars tiek likts uz katra programmēšanas koda elementa padziļinātu izpratni.

Iekļaujot programmēšanas sasaisti ar dzīvi: kā strādā luksofors, paceļamais tilts vai kalkulators? ​

Minecraft Education vizuālās programmēšanas apguve (Microsoft Make Code)

Pyton programmēšanas pamati

Programmēšanas un matemātisko funkciju apguve

Lineāro algoritmu apguve, to grafiskā pieraksta veidošana

Koordināšu sistēmu (gan XY, gan XYZ plaknes) izpratne un lietošanal

Ģeometrijas pamati un laukumu aprēķināšana

Blokshēmu veidošana

Minecraft Education

“Dzīvajās” tiešsaistes nodarbībās bērni kopā ar skolotāju, veic aizraujošus uzdevumus Minecraft Education platformā jeb spēles vidē

Programma ir vērsta uz sociālo, komunikācijas un tehnoloģisko prasmju attīstīšanu caur dažādām bērnam svarīgām tēmām:

✓ Drošība internetā, ceļu satiksmes drošība

✓ Pasaules uzbūve un tās pētniecība

✓ Dažādu valstu un to kultūras objektu izzināšana

✓ Vides jautājumi un to ietekme uz nākotni

✓ Veselīgs uzturs

✓ Ieskats programmēšanā

✓ Cieņpilna uzvedība virtuālajā vidē

Minecraft Education

Drošība internetā, ceļu satiksmes drošība

Pasaules uzbūve un tās pētniecība

Dažādu valstu un to kultūras objektu izzināšana

Vides jautājumi un to ietekme uz nākotni

Veselīgs uzturs

Ieskats programmēšanā

Cieņpilna uzvedība virtuālajā vidē

Darba process

Pēc programmas apgūšanas Jūsu bērns:

Pārzina vizuālās programmēšanas metodi MakeCode
Spēj orientēties Pyton kodā
Spēj sasaistīt programmēšanas pielietojumu ikdienā (kā darbojas luksofors, paceļamie tilti, kakulators, utt?)
Atpazīst un pielieto algoritmus ikdienā (receptes, instrukcijas u.c.)
Orientējas koordināšu sistēmā jeb globālajā kartē (piem, Google Maps)
Prot aprēķināt laukumu un nepieciešamos resursus uzdevuma veikšanai
Ir apguvis ģeometrijas pamatus
Nākotnē pārvaldīs robotus ar precīzām komandām
Mūsu komanda

Iepazīstieties ar mūsu lielāko vērtību – talantīgajiem un daudzpusīgajiem pedagogiem!

Anete

Svarīgi ir gan mācoties, gan strādājot labi pavadīt laiku un kā zināms – ja jūtamies labi, tad arī darāmais padodas veiksmīgāk!

Arvis

Vēlos parādīt, ka ar Minecraft palīdzību iespējams iepazīt pasauli no cita skatu punkta.

Justs

Pacietība un draudzīga attieksme man palīdz iemācīt jauniešiem jaunas lietas!

Ralfs

Atkārto kamēr sanāk, jo vislabāk mēs mācāmies no kļūdām.

Māra

Pacietību un ilgas stundas ieguldu it visā, arī šajās Minecraft nodarbībās.

Gustavs

Zinātkāre ir viens no attīstības veicināšanas svarīgākajiem elementiem.

Everita

Radošums un komunikācija (nodarbībās) dara brīnumus.

Artūrs

Starp mācībām un atpūtu nepieciešams balanss, un Minecraft ir mācīšanās atpūšoties!

Viktors

Minecraft nav tikai datorspēle, tas ir veids kā mēs varam iegūt jaunus draugus un attīstīt radošo iztēli.

Jānis

Vienīgais limits dzīvē ir tava izdoma.

Dans

Šī spēle pierāda, ka vienīgie ierobežojumi ir iztēle un laiks!

Darba process

Kā notiek nodarbību uzsākšana?

Reģistrējieties nodarbībām

Nodarbībām variet pieteikties, aizpildot reģistrācijas linku.

Saņem video instrukcijas

Saņem detalizētas un viegli saprotamas video instrukcijas. Tajās iekļauta informācija par programmu lejupielādi un individuālie pieslēgšanās dati.

Sagatavojiet tehnisko aprīkojumu

Sagatavojiet tehnisko aprīkojumu, pieslēdzieties nodarbībai norādītajā laikā un lai izzinoši piedzīvojumi sākas!

Nepieciešamais aprīkojums

Portatīvais vai stacionārais dators un datorpele

Windows dators ar vismaz Windows 10 versiju un 6 GB RAM. Datorā notiks pieslēgšanās Minecraft Education platformai.

Mobilais telefons vai planšete
Nodarbības laikā šajā ierīcē tiek izmantota Microsoft Teams platforma, kurā notiek savstarpējā komunikācija, tiek rādīti uzskates materiāli u.tml.
Austiņas ar mikrofonu
Efektīvai saziņai ar skolotāju un pārējiem nodarbības dalībniekiem!
Videokamera
Efektīvai saziņai ar skolotāju un pārējiem nodarbības dalībniekiem!

Minecraft programmēšanas pulciņš ir radoša vide, kurā bērni darbojas iemīļotajā un saprotamajā Minecraft spēlē, vienlaikus apgūstot programmēšanas pamatus.

JAUNUMS!

Tikai tiešsaistes pulciņa dalībniekiem! Ekskluzīvs Minecraft (Bedrock) serveris , kas darbojas 24/7!

Tā ir vieta, kur dalībnieki arī ārpus Minecraft Education tiešsaistes nodarbībām var brīvo laiku pavadīt jēgpilni, darbojoties iemīļotajā Minecraft spēlē.

Nodarbību pedagogu veidots unikāls saturs
Droša darbošanās 24/7 uzraudzītā digitālā vidē

Kā pieslēgties?

Atsauksmes

Pievienojieties

Tiešsaistes pulciņš 10 - 13 gadus zinātkāriem skolēniem “Tehnoprātnieks PROGRAMMĒ Minecraft pasaulē”

Iknedēļas 90 minūšu nodarbības

Nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās, piektdienās plkst. 17:45 un plkst. 19:30

Individuāla atgriezeniskā saite par nodarbībās paveikto

Mājasdarbi zināšanu nostiprināšanai

Talantīgi un sertificēti nodarbību pedagogi

Tehniskais atbalsts Whatsapp, telefoniski vai e-pastā

24/7 pieeja moderētam ārpusnodarbību Minecraft serverim

Minecraft: Education Edition licence

Microsoft Teams licence

Cena: 47 EUR / mēn. *

*Garantēta naudas atgriešana pilnā apmērā, ja pirmo 30 dienu laikā vēlēsieties pārtraukt pulciņa apmeklēšanu!

Piesakies pulciņam

Iknedēļas 90 minūšu nodarbības