Viesojamies “Māmiņu klubā”

Kādēļ rotaļāšanās bērnu dzīvēs ir tik būtiska? Kādas rotaļlietas visvairāk sekmē bērnu attīstību?

Uz šiem jautājumiem 11. oktobra rītā TV raidījumā “Māmiņu Klubs” atbildēja Starptautiskās Inovāciju skolas vadītājs Ģirts Čamanis. Savās pārdomās dalījās arī mūsu robotikas un tehnoloģiju pulciņa “Tehnoprātnieks” ilggadējo dalībnieku Borisa un Franča vecāki!

Paldies “Māmiņu klubs”, ka varējām stāstīt par to, kas mums patiešām svarīgs – pasaules izzināšanu caur rotaļām! Turklāt  Ģ.Čamanis uzsver, ka šai pasaules izzināšanai ir jānotiek caur pirkstu galiem, sākot no 3 līdz pat 10 gadu vecumam! Vairāk vērtīgas informācijas video sižetā:

 

Pilnais raksts: https://maminuklubs.lv/pirmsskola/rotalasanas-ar-robotiem-jaunas-zinasanas-emocijas-un-kognitivo-speju-attistisana-298229/