Tehnoprātnieks

Robotikas un tehnoloģiju pulciņš "Tehnoprātnieks"

Interešu izglītības pulciņš pirmsskolas (5 – 7 gadi) un sākumskolas (7 – 9 gadi) vecuma bērniem. Iknedēļas STEAM izglītības nodarbības, kurās bērni interesantā un aizraujošā veidā apgūst robotiku, paplašināto realitāti, programmēšanu un problēmu risināšanu, iesaistot tajā daudz atraktīvu elementu un eksperimentu.

Play Video
blank

Programmā ietilpst:

Atsauksmes

Milzu paldies par ieguldījumu bērnos! Mans dēls ir sajūsmā par robotikas nodarbībām b/d “Māra”. Veiksmi turpmākajā darbā visam Starptautiskās Inovāciju skolas kolektīvam!

Veronika
Timura (6 gadi) mamma

Apmeklējam šo pulciņu ne pirmo gadu un no sirds priecājamies, ka varam vērot meitas aizrautīgo darbošanšos un attīstību! Jā, arī meitenēm tas ir ārkārtīgi aizraujoši! Vislielākais paldies nepagurstošajai skolotājai, kura ir iedvesmojusi meitu. Alisa saka, ka arī grib kādreiz kļūt par robotikas skolotāju! 🙂

Sandra
Alisas (7 gadi) mamma

Ričards ar vislielāko prieku gaida pirmdienas, jo tās ir robotikas dienas! Viņam ļoti patīk šis pulciņš! Paldies jums!

Ieva
Ričarda (5 gadi) mamma

Vecums:

5 – 9 gadi

Nodarbības ilgums:

35 – 45 minūtes

Mēneša maksa:

34 EUR
Shopping Cart

Robotikas pulciņa uzsākšana Jūsu bērna izglītības iestādē

Ja bērna izglītības iestādē (bērnudārzā vai skolā) vēl nav robotikas pulciņa, taču Jūs vēlaties, lai tas tiktu organizēts…

Sazinieties

Izrunāsim

iespējas pulciņa organizēšanai, ņemot vērā lokāciju. Vienmēr esam atvērti un meklējam iespējas pulciņa organizēšanai ne tikai izglītības iestādēs Rīgā, bet arī tuvākos un tālākos reģionos ārpus Rīgas.

Organizēsim

bezmaksas iepazīšanās nodarbību Jūsu bērna izglītības iestādē. Tā būs iespēja gan vecākiem, gan bērniem satikties ar mums, uzzināt robotikas nodarbību norisi, saturu un uzdot interesējošos jautājumus.