Robotikas un tehnoloģiju pulciņš “Tehnoprātnieks”

Interešu izglītības pulciņš pirmsskolas (5 – 7 gadi) un sākumskolas (7 – 10 gadi) vecuma bērniem. Iknedēļas STEAM izglītības nodarbības, kurās bērni interesantā un aizraujošā veidā apgūst robotiku, paplašināto realitāti, programmēšanu un problēmu risināšanu, iesaistot tajā daudz atraktīvu elementu un eksperimentu.

Programmā ietilpst:

• LEGO robotika (katram bērnam savs komplekts)
  • Vienkārša uzbūvēto robotiņu programmēšana
  • Izveidoto mehānismu testēšana un uzlabošana
  • Nodarbības ar 3D pildspalvām, robobitēm, Dash robotiem
  • Cēloņsakarību izprašana
  • Kreatīvās domāšanas attīstīšana
  • Iemaņu attīstīšana darbam grupās
  • Fizikāli eksperimenti
  • Kompetents pedagogs un kvalitatīvi pavadīts laiks

Atsauksmes

Ričardam ļoti patīk robotikas nodarbības! Viņš ar prieku gaida pirmdienas! Paldies jums!”

Ričarda mamma Ieva

“Milzu paldies par ieguldījumu bērnos! Mans dēls ir sajūsmā par robotikas nodarbībām b/d “Māra”. Veiksmi darbā visam Starptautiskās Inovāciju skolas kolektīvam!”

Veronika G

Manam dēlam Tomam ļoti patīk Jūsu nodarbības! Lai jums pietiek spēka un neiztrūkstošu ideju!

Toma mamma Ilze

Pulciņš tiek īstenots izglītības iestādēs:

• Rīgā
  • Ogrē
  • Ikšķilē
  • Mālpilī
  • Zaķumuižā
  • Krimuldā
  • Ropažos
  • Koknesē

Kā arī:

• Starptautiskās Inovāciju skolas telpās Daugavas stadionā      Augšielā 1, Rīgā