Izglītojoši un jēgpilni pavadīts laiks Minecraft Education vidē zinātkāriem skolēniem

Tiešsaistes pulciņš

Tehnoprātnieks Minecraft pasaulē

Dalībnieki caur interaktīviem uzdevumiem Minecraft spēlē apgūst drošību uz ceļa un internetā, veselīgu uzturu, vides jautājumus, pasaules uzbūvi un pētniecību u.c. praktiskas tēmas. Programma vērsta uz sociālo, komunikācijas un tehnoloģisko prasmju attīstīšanu.

Tiešsaistes pulciņš

Tehnoprātnieks PROGRAMMĒ Minecraft pasaulē

Vizuālās programmēšanas (Make Code un Pyton) apgūšana Minecraft spēlē skolēniem aktuālā un aizraujošā veidā. Programmā uzsvars tiek likts uz programmēšanas kodu katra elementa izpratni, kā arī programmēšanas sasaisti ar dzīvi un ikdienas situācijām.

Ja turpināsiet pārlūkot vietni , jūs piekrītat lietošanas noteikumiem. Vairāk informācijas lasiet sadaļās “Privātuma politika” un “Sīkdatnes