Jaunums! Vingrošana tiešsaistē bērniem!

Tā ir jogas vingrinājumu veikšana nepiespiestā un radošā gaisotnē, kuru vada jogas pasniedzēja tiešsaistē. Vingrinājumi ir paredzēti tieši bērniem un pasniegti caur dažādiem stāstiem viņu vecumam interesantā veidā! Joga bērniem ne vien nostiprinās muskuļus, bet arī izstieps tos, kas ir īpaši svarīgi vecumā, kad strauji aug kauli. Elpošanas un nomierinošie vingrinājumi palīdzēs stiprināt nervu sistēmu un paaugstinās koncentrēšanās spējas, kamēr aktīvā daļa palīdzēs uzlabot dažādus vielmaiņas procesus un palīdzēs organismam līdzsvaroti attīstīties.

Pašsajūtas, veselības un imūnsistēmas uzlabošana

Socializēšanās ar aktīviem vienaudžiem, neizejot no mājām

Vingrot var neierobežots skaits ģimenes locekļu

Dalība no jebkuras vietas Latvijā vai pat pasaulē

j

Radoši uzdevumi ārpus nodarbībām

Kas vada tehno-jogu?

Tehno-jogu vada Edīte Paule, pasniedzēja, kura ieguvusi jogas skolotājas sertifikātu Indijā, un aktīvi vada nodarbības pieaugušajiem studijā “Daiva Joga”. Pasniedzēja ir guvusi pieredzi darbā ar bērniem vispirms darbojoties centrā “Dardedze” kā brīvprātīgais vasaras nometnēs un vēlāk arī 3 gadus strādājot bērnu attīstības centrā Ņujorkā, kur viņa vadīja dažādas radošas, aktīvas un attīstošas aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem. Tur arī papildus mācījusies par bērnu attīstību un vajadzībām dažādos vecuma posmos. Tagad atgriezusies Latvijā Edīte apvieno abas šīs jomas un pavisam drīz iegūs pilnu “Kidding Around” bērnu jogas pasniedzējas sertifikātu.

Nepieciešamais aprīkojums

Vingrošanas paklājiņš

Ērts apģērbs

R

Portatīvais vai stacionārais dators, vai planšete ar skaņas nodrošinājumu un kameru.

Biežāk uzdotie jautājumi

00:19 Kas īsti ir tehnojoga un kā tā norisinās?
1:15   Kāpēc “tehno”? Kāpēc tā nav vienkārši joga?
1:58   Kādēļ joga ir nepieciešama bērniem?
4:27   Kam ir paredzēta joga – puišiem vai meitenēm?
6:31   Kādēļ bērniem būtu vērts apmeklēt šo tehnojogas pulciņu?

Atsauksmes

Jāatzīst, ka sākumā īsti nezinājām, uz ko parakstāmies gan attiecībā uz jogas nodarbību saturu, gan formu. Bet izmēģinājuma periods ļāva pamēģināt un saprast, ka šīs tiešsaistes nodarbības ir lielisks veids kā bērniem (un patiesībā arī pieaugušajiem) saistošā veidā visai ģimenei gan kopā izkustēties, ļaujot šo ieviest kā regulāru nodarbi, gan arī kopīgi padarboties ar dotajiem radošajiem uzdevumiem nodarbību dienu straplaikos.

Anda,

Uvja (7 gadi) mamma

Tehno jogas nodarbības vien pierāda to, ka jebkuras lietas spēj iet līdzi laikam un mēs spējam adaptēties jebkādos apstākļos. Joga šajā pandēmijas laikā bija kā svaigs gaisa malks, kas atbrīvo gan bērna ķermeni no uzkrātās spriedzes un mazkustīgāka dzīves ritma, gan arī prātu, radot miera sajūtu. Joga tiek pasniegta vieglā, rotaļīgā un bērniem saprotamā manierē. Tās vadītāja lieliski saprotas ar bērniem un spēj labi noturēt viņu uzmanību, kas kā zinām, bieži “lēkā kā pērtiķis” no zara uz zara. Mēs labprāt turpināsim šīs nodarbības arī pēc pandēmijas. Paldies!

Gerda,

Ģertrūdes (9 gadi) mamma

Īstenībā necerēti aizraujošs piedzīvojums ar labu balansu starp vingrošanu un radošumu. Vēl viens pārsteigums, ka patīk ne tikai mazākajam bērnam, bet arī lielajiem bērniem! Turklāt pat vēl labāk!

Voldemārs

Martas (11 gadi), Aksela (9 gadi) un Reinholda (5 gadi) tētis

Vecums:

5 – 11 gadi

Mēneša maksa:

10 EUR

Nodarbības notiek:

otrdienās un ceturtdienās

Nodarbības ilgums:

30 minūtes

Tiešsaistes nodarbības ir devušās vasaras brīvlaikā. Atstājiet savu e-pastu un mēs informēsim par nodarbību atsākšanos rudenī.