Atvērta reģistrācija 2020.gada robotikas sacensībām!

Izsludinām pieteikšanos 2020.gada Starptautiskās Inovāciju skolas robotikas sacensībām!

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad mūsu robotikas pulciņu dalībnieki un viņu vecāki varēs sacensties izdomā, veiklībā un mazliet arī viltībā, būvējot un programmējot LEGO robotus!

Tā kā pagājušajā gadā interese par šādām sacensībām bija ļoti liela, tad šogad esam gatavi uzņemt divreiz vairāk dalībnieku!

Šogad norisināsies 2 sacensību atlases posmi un fināls! Katrā posmā varēs piedalīties līdz 50 komandām. No katra atlases posma puse dalībnieku jeb 25 komandas, kuras uzrādījušas labākos rezultātus, automātiski kvalificēsies finālam.

Šeit variet iepazīties ar informāciju par 2020.gada sacensību posmiem:

Posms  Datums Vieta Dalībnieku skaits Dalības maksa Reģistrācija
ZIEMAS ATLASES POSMS 29.02.2020.
10:00 – 13:00
Daugavas stadions, Augšiela 1, Rīga 50 5 EUR Reģistrēties ŠEIT
PAVASARA ATLASES POSMS 16.05.2020.
10:00 – 13:00
Pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte”, Institūta iela 34A, Ulbroka 50 5 EUR Reģistrēties ŠEIT
VASARAS POSMS – FINĀLS 30.08.2020. Jaunrades un tehnoloģiju festivāla “iNOVUSS 2020”, Lucavsala, Rīga 50 Bezmaksas Kvalificējas 25 dalībnieki no Ziemas posma un 25 dalībnieki no Pavasara posma, kuri uzrādījuši labākos rezultātus

Komanda sastāv no 2 dalībniekiem:

– Starptautiskās Inovāciju skolas robotikas pulciņa dalībnieks vecumā no 5 līdz 7 gadi;

– kāds no viņa ģimenes locekļiem (tētis, mamma, brālis, māsa, krusttēvs, vectēvs u.tml.).

Komanda sastāv no 2 dalībniekiem:

– Sacensībās tiks izmantoti LEGO Education WeDo2.0 komplekti (tieši tādi paši kā Jūsu bērniem robotikas nodarbībās). Izmantojot instrukcijas planšetē, būs jābūvē LEGO robots, ar kuru pēc tam notiks sacenšanās.

– Nedēļu pirms sacensībām reģistrētie dalībnieku saņems nolikumu ar sacensību uzdevuma detalizētāku aprakstu un noteikumiem.

Kas jādara, lai pieteiktos Ziemas vai Pavasara atlases posmiem?

– Jāaizpilda reģistrācijas anketas (reģistrācijas links augstāk esošajā tabulā)

– Jāveic dalības maksa 5 EUR apmērā balvu fondam un tehnisko izmaksu segšanai (skat. zemāk)

– Jāgaida e-pastā jaunumi par sacensību norisi!

Mūsu rekvizīti dalības maksas veikšanai:

Nosaukums “Tehniskās izglītības un jaunrades skola”
Tiesiskā forma Biedrība
Reģistrācijas numurs 40008252375
Juridiskā adrese Augšiela 1, Rīga, LV-1009
Banka A/S SEB Banka
Kods UNLALV2X
Konta numurs LV98UNLA0050024167510
Maksājuma pamatojums Dalības maksa robotikas sacensībām 29.02.2020 vai 16.05.2020. bērna vārds uzvārds

Jūsu ievērībai!

Pirms piesakieties kādam no atlases posmiem, Jums ir jābūt pārliecinātam, ka nepieciešamības gadījumā varēsiet piedalīties arī finālā, kas norisināsies 30.augustā!

Ja komanda ir startējusi Ziemas atlases posmā un netikusi uz finālu, tad Pavasara atlases posmā startēt nav atļauts!

Komanda tiek iekļauta dalībnieku sarakstā tikai pēc tam, kad esam saņēmuši dalības maksu!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar sacensību organizatori Andu:
anda@inovacijuskola.lv