Политика конфиденциальности

Šajā sadaļā ir aprakstīts, kā tiek izmantota informācija, ko Jūs sniedziet lietojot mājaslapu www.inovacijuskola.lv.

1. Privātuma politikas mērķis

Privātuma politikas mērķis ir sniegt informāciju par personas datu apstrādes procesu, nolūku, nepieciešamību, aizsardzību.

2. Datu / informācijas apkopošana

Lietojot mājaslapu inovacijuskola.lv dati / informācija par Jums var tikt ievākti vairākos veidos:

2.1. Aizpildot pieteikuma formu. Dati par Jums tiek apkopoti, kad aizpildiet kādu no mājaslapā esošajām pieteikuma formām, kas ļauj Jums reģistrēt bērnu kādā no piedāvātajiem interešu izglītības pulciņiem. Izpildot minēto darbību tiek ievākti sekojoši dati, kurus mēs saņemam e-pastā:

– Jūsu vārds, uzvārds

– E-pasts

– Telefona numurs

– Jebkuru citu informāciju, ko sniedziet brīvprātīgi

2.3. Piesakoties jaunumiem. Norādot savu e-pastu jaunumu saņemšanai atsevišķās mājaslapas sadaļās, Jūsu e-pasti tiek apkopoti inovacijuskola.lv aizsargātās datubāzēs. Tie tiek izmantoti tikai norādītajam nolūkam, ko automātiski apstipriniet, iesniedzot mums savu e-pastu.

Visi mājaslapā apkopotie dati bez Jūsu atļaujas netiek nodoti izmantošanai trešajām personām.

3. Datu ievākšanas nepieciešamība

3.1. Pieteikuma formas aizpildīšanas gadījumā

Mums nepieciešama pieteikumu formās pieprasītā informācija, lai varētu izskatīt Jūsu iesniegto pieteikumu un pabeigtu bērna reģistrāciju pulciņam, sazinātos ar Jums par tālāku pakalpojumu sniegšanas norisi / izmaiņām / jaunumiem.

3.2. Pieteikšanās jaunumiem gadījumā

Pieprasītā informācija (e-pasti) tiek ievākti, lai varētu izsūtīt Jums interesējošas informatīva rakstura ziņas.

Mēs nodrošinām to, ka iegūstam tikai tos Jūsu personas datus, kas mums ir nepieciešami, lai sniegtu un pārraudzītu iepriekš minētos pakalpojumus.

4. Informācijas labošana

Mums ir svarīgi, lai Jūsu norādītie dati ir precīzi un aktuāli. Jums ir tiesības mums lūgt labot vai dzēst informāciju, kas, Jūsuprāt, ir neprecīza.

5. Izmaiņas privātuma politikā

Mēs regulāri pārskatām šajā mājaslapā norādīto informāciju par privātuma politiku un laicīgi ievietojam visus atjauninājumus. Šī privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2022. gada 21. augustā.

Kontaktinformācija

Personas datu apstrādes pārzinis: SIA “International School of Innovations” (Starptautiskā Inovāciju skola)

Reģistrācijas nr.: 40203116990

Juridiskā adrese: Augšiela 1, Rīga, LV-1009.

Starptautiskās Inovāciju skolas kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos ir: info@inovacijuskola.lv. Izmantojot norādīto kontaktinformāciju var uzdot jautājumus par personas datu apstrādi.