Klātienes Roblox nodarbības Daugavas stadionā Jauniešiem 10 – 14 gadi

Grupas ir nokomplektētas! Jums ir iespēja jau laicīgi rezervēt vietu 2023. gada septembra grupās ŠEIT

Mūsdienu tehnoloģijas sniedz vēl nebijušas iespējas izglītībā! Mācīties tik interaktīvā un jauniešiem aizraujošā veidā kā tagad, nav bijis iespējams nekad agrāk!

Mācību programma “Roblox datorspēļu inženieris” ir datorspēļu modelēšanas, dizainēšanas un animēšanas pamatu apgūšana 10 – 14 gadus mērķtiecīgiem jauniešiem.

Šī mācību programma aptver lietderīgo ar patīkamo – skolēns apgūst reālu nākotnes profesiju, taču tas tiek darīts interaktīvi, aizraujoši, tieši viņam aktuālā valodā un veidā!

Kāpēc bērnam jāpiedalās šajā pulciņā?

• Jaunietis iepazīst aizraujošu, inovatīvu, labi pelnošu profesiju, kurai ir milzīgs potenciāls.
  • Jaunietis vairs nevēlēsies bezmērķīgi spēlēt datorspēles, jo viņš ir motivēts veidot savējās.
  • Tiek apgūtas vērtīgas un daudzveidīgas 21.gs. prasmes: Lua programmēšana, 3D objektu veidošana, ģeometrija, vizuāli telpiskā uztvere, koncentrēšanās, kritiskā domāšana, projekta plānošana un izstrāde u.c.
  • Dalībnieks izstrādā individuālu projektu – savu datorspēli, kas ir publiski pieejama un uzspēlējama ikvienam iedzīvotājam pasaulē.
  • Iegūtās prasmes un zināšanas uzlabo bērna mācību rezultātus skolā.

Ход занятия

Dalībnieku vecums: 10 – 14 gadi
Adrese: Daugavas stadions, 247a kabinets (Augšiela 1, Rīga)
Время занятий:

• nav, visas grupas ir nokomplektētas

Mācību maksā iekļauts

• Iknedēļas klātienes nodarbības 60 min garumā
  • Nodarbībām nepieciešamais aprīkojums
  • Individuālas konsultācijas par nodarbību tēmām pēc nepieciešamības
  • Video materiāli labākai vielas nostiprināšanai
  • Индивидуальная обратная связь о сделанном
  • Увлекательные домашние миссии

Mācību maksa mēnesī: 42 EUR*
 * Garantēta naudas atgriešana pilnā apmērā, ja pirmo 30 dienu laikā vēlēsieties pārtraukt pulciņa apmeklēšanu!