Skip links

Соревнование – используйте горы LEGO дома!

Vai arī jums mājās ir tūkstošiem LEGO klucīšu uz kuriem nereti sanāk uzkāpt? Auč… Lieliska iespēja ģimenei apvienoties kopīgā radošā aktivitātē, lai mājās atrodamos LEGO klucīšu kilogramus liktu lietā un, iespējams, laimētu arī kādu varen’ foršu balvu!

Tā kā konkurss norisināsies kino tematikā, tad arī balva atbilstoša! Uzvarētāju ģimene saņems popkorna aparātu un kino saldumu grozu, ņam ņam!

Uzdevums

No LEGO klucīšiem (jo vairāk izmantosiet, jo labāk) uzbūvēt kādu ar jūsu mīļāko multfilmu vai filmu saistītu meistardarbu. Tas var būt varonis, kāda zīmīga ēka, vai varbūt atribūts, vai jebkas cits ar filmu saistīts!

Konkursa noteikumi

  1. Piedalīties var individuāli vai kopā visa ģimene. Nav ierobežojumu un pat kaķis drīkst asistēt!
  2. Kad meistardarbs no LEGO ir gatavs, to nepieciešams nofotografēt kopā ar tā autoriem, tātad bildē jābūt redzamiem arī jums!
  3. Iesūtiet bildi konkurss@inovacijuskola.lv līdz 19.03.2023.

 

Noteikti norādiet:

  • autoru vārdus, uzvārdus
  • kontaktinformāciju
  • darba nosaukumu un īsu aprakstu, kāpēc izvēlēts tieši uzbūvētais objekts.

Vērtēšana

Visi iesūtītie darbi tiks publicēti Inovāciju skolas facebook lapā un ikvienam būs iespējams nobalsot par savu favorītu! Par uzvarētāju kļūs tā bilde (un autori, protams), kura būs savākusi visvairāk “like”.

Vērtēšana facebook lapā norisināsies līdz 31.03.2023.

Uzvarētāja paziņošana

Apsveicam ar uzvaru konkursā (facebook saņemti 365 like):

Teodoru, kurš veidoja konkursa darbu no multfilmas “Augšup” (“Up”).

Uzmanību! Lūdzu, ņemiet vērā, ka piedaloties konkursā un iesūtot savas bildes, Jūs automātiski piekrītat to publicēšanai Starptautiskā Inovāciju skolas komunikācijas kanālos!