Skip links

Школа инноваций в ТВ3 шоу «Мы любим семью»

Februāra sākumā Inovāciju skolā ciemojās TV3 filmēšanas komanda, lai taptu epizode jaunajam raidījumam “Mēs mīlam ģimeni”! Raidījuma epizode bija par Kravinsku ģimeni, kurā tētis apzināti pieņēmis lēmumu palikt mājās ar bērniņu, mammu palaižot darba gaitās. Tā kā raidījuma vadītāja Lelde Ceriņa jau iepriekš zināja, ka piecgadīgajam Kārlim patīk LEGO, konstruēšana un dažādas tehniskākas lietas, tad Kārlis kopā ar tēti Kaparu bija ieradies paveikt kādu aizraujošu uzdevumu!

Kārlim pārsteidzoši veikli izdevās uzbūvēt LEGO formulu un ar Inovāciju skolas vadītāja Ģirta Čamaņa palīdzību to uzprogrammēt tā, lai tā arī brauktu! “Gribu kļūt par izgudrotāju – uzņēmēju,” tā paveicot uzdevumu atzīst Kārlis!

Pilno raidījumu variet noskatīties ŠEIT
Epizode ar viesošanos Inovāciju skolā ieraugāma sākot no 15:20

“Mēs mīlam ģimeni” ir raidījumu cikls, kurā raidījuma vadītāja Lelde Ceriņa kopā ar skatītājiem dodas ciemos pie 12 Latvijas ģimenēm, iepazīstot tuvāk viņu ģimenes modeli. Raidījumos tiks apskatītas tādas tēmas kā pirmais bērniņš pēc 40, mājmācība, attāluma attiecības, medicīniskā apaugļošana, ģimenes bizness un bērna vieta tajā u.c.