Skip links

Файлы cookie

Šie sīkdatņu noteikumi attiecas uz sīkdatņu apkopošanu Starptautiskās Inovāciju skolas (SIA “International School of Innovations”) mājas lapā www.inovacijuskola.lv

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta datnes, kas satur nelielu daudzumu informācijas, kas laikā, kad Jūs apmeklējat mājaslapu, tiek nosūtītas uz Jūsu pārlūkprogrammu un glabātas Jūsu datorā, mobilajā telefonā vai citā ierīcē. Sīkdatnes informāciju nosūta atpakaļ mājas lapai katru reizi, kad Jūs atkārtoti apmeklējat mājas lapu.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam?

Obligātās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir neieciešamas, lai Jūs spētu pārlūkot mājaslapu, kā arī izmantot tās funkcijas. Šīs sīkdatnes nesaglabā personu identificējošu informāciju un tiek glabātas iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.

Funkcionālās sīkdatnes

Ar funkcionālajām sīkdatnēm mājaslapa atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai Jūs varētu ērtāk lietot mājaslapu. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes tiek pielietotas, lai savāktu informāciju par to kā Jūs izmantojat mūsu mājaslapu. Šāda statistika sniedz noderīgu informāciju par to, cik bieži mūsu mājaslapa tiek izmantota, kurās mājaslapas sadaļās tiek pavadīts visilgākais laika posms utt. Tas mums ļauj izveidot pēc iespējas ērtāku mājaslapas struktūru, navigāciju, saturu un saprast, kuras mājaslapas sadaļas nepieciešams uzlabot.

Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Jūsu iekārtu, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm vietnes īpašnieka vietā saskaņā ar tā norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas – datu apstrādātāji, piemēram, Google Adwords.

Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes izmantojam, lai apkopotu informāciju par Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši Jums interesējošus mūsu pakalpojumus. Parasti šīs sīkdatnes ar mūsu atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google AdWords, Facebook. Mārketinga sīkdatnes Jūsu galiekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi.

Kāda informācija tiek ievākta izmantojot sīkdatnes?

Mēs vēlamies uzsvērt, ka tāda veida personas dati, kas ļauj Jūs identificēt, netiek ievākti.

Ar mūsu sīkdatņu datu palīdzību ievācam sekošu informāciju:

– mājaslapu apmeklējošo lietotāju skaits;

– laiks, ko lietotājs pavada mājaslapā;

– mājaslapu apmeklējošo lietotāju skaits vienas lietošanas sesija laikā;

– atkārtoto/pirmreizējo apmeklētāju skaits;

– kāda pārlūkprogramma tika izmantota, apmeklējot mājas lapu, tās versija un valoda;

– atrašanās vieta, no kuras mājaslapa ir apmeklēta;

– interneta pakalpojuma sniedzēja nosaukums;

– ierīce, kurā lapa tika apmeklēta (dators, planšete vai mobilais telefons);

– veids, kā mājaslapa tika sasniegta (tieši, ievadot interneta adresi pārlūkprogrammā, ar meklētājprogrammām (piemēram, Google, Bing utt.), caur sociālajiem tīkliem (piemēram, facebook utt.) izmantojot citas saites).

Kā notiek sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana?

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jums tika attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, Jūs apstiprināt, ka esiet iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem mūsu lapā. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr ņem vērā – ja izvēlēsies atspējot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Sīkdatņu nepieņemšana neaizliegs Jums lietot mājaslapu, taču tas var ierobežot mājaslapas izmantošanas iespējas. Jums jāņem vērā, ka nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama mājaslapas pilnvērtīga lietošana.