Robotikas komanda piedalās TSI Robotikas turnīrā 2019!

Gatavošanās procesā ziemas gaidītākajiem svētkiem ietilpst ne tikai dāvanu sarūpēšana vai eglītes rotāšana, bet arī spraigas robotu cīņas un veselīgs sacensības gars! To visu varēja vērot 14.decembrī Transporta un sakaru institūta (TSI) Robotikas turnīrā, kas norisinājās Ziemassvētku noskaņās! Šī gada pārsteigums bija īpaši kuplais dalībnieku skaits, kas vienoja ne tikai vietējos robotikas mīļus, bet arī pārstāvjus no Igaunijas un Lietuvas.

Visas dienas garumā varēja vērot visdažādākās emocijas, kas liecināja par to, cik ļoti katram dalībniekam un arī viņu atbalstītājiem ir svarīgs katrs starts vai cīņa sacensībās! Lepojamies, ka robotikas turnīrā ne tikai kā dalībnieki, bet arī kā tieneši. Turklāt jau ikgadēji galvenā tiesneša gods tika uzticēts Starptautiskās Inovāciju skolas vadītājam Ģirtam Čamanim.

Mūsu robotikas komanda šogad savas un savu robotu prasmes pierādīja divās disciplīnās:

  • LEGO SUMO disciplīnā startēja Pēteris Krastiņš, Toms Striks un Daniels Jānis Kalvāns.
  • LEGO FOLKREISS disciplīnā debitēja Mārtiņš Diļevs un Eduards Neimanis un ieguva augsto 5.vietu 20 dalībnieku konkurencē!

Sīkāku informāciju par sacensību norisi un rezultātiem var izlasīt šeit.

Paldies robotikas komandas vadītājam Dāvim Kundziņam, robotikas komandas dalībniekiem un viņu vecākiem! Prieks par paveikto!