Robotikas online nodarbības

Jaunums! Robotikas pulciņš tiešsaistē!

Tiešsaistes pulciņš 5 – 9 gadus veciem bērniem, kurus vārds “LEGO” neatstāj vienaldzīgus! Problēmu risināšana, cēloņsakarību izpratne, radošums – to attīstīsim tiešsaistes nodarbību laikā! Kas var būt vērtīgāk, kā apgūt svarīgas dzīves prasmes aizraujošā veidā?! Tās būs īstas robotikas nodarbības ar savstarpēju komunikāciju un gandarījuma emocijām par paveikto, tikai attālinātā veidā!

Aizraujošas tiešsaistes nodarbības katru nedēļu
Darbošanās nelielās online grupās
Visi nodarbību materiāli Jūsu e-pastā
Vērtīgi mājasdarbi vielas padziļinātākai izpratnei
Tehniskais atbalsts jebkurā brīdī

Nepieciešamais aprīkojums

LEGO Education WeDo 2.0 komplekts

Komplekta īre ir iekļauta nodarbību cenā. Tos iespējams saņemt Starptautiskās Inovāciju skolas birojā (Rīga, Augšiela 1) vai ar pakomāta starpniecību.

Planšete vai portatīvais dators

Tiks izmantots uzbūvēto LEGO robotu programmēšanai.

Planšete, portatīvais dators vai stacionārais dators

Jābūt aprīkotam ar skaņas nodrošinājumu un kameru, lai varētu pieslēgties online nodarbībai. Neiesakām izmantot to pašu planšeti vai portatīvo datoru, ko izmantosiet robotiņa programmēšanai.

Kā norisinās nodarbības?

Pēc reģistrēšanās nodarbībām jums jāsagatavo augstāk minētais aprīkojums. Jālejupielādē programmēšanas aplikācija “WeDo 2.0 LEGO Education” un video konferenču platforma “Zoom”.

Iepriekšējā vakarā pirms katras tiešsaistes nodarbības e-pastā saņemsiet LEGO robotiņu būvēšanas instrukcijas.

Bērns patstāvīgi līdz tiešsaistes nodarbības sākumam uzbūvē savu robotiņu, izmantojot atsūtītās instrukcijas.

Notiek pieslēgšanās robotikas tiešsaistes nodarbībai platformā “Zoom”. Piekļuves kods tiek izsūtīts pēc reģistrācijas.

Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā. Nodarbības laikā dalībnieki programmē uzbūvētos LEGO robotiņus. Skolotājs rāda, kā tos funkcionāli uzlabot, kā arī citas noderīgas lietas. Katrai nodarbībai ir sava tēma.

Ja nodarbības laikā radušies jautājumi vai neskaidrības, pēc nodarbības ir iespēja individuāli tās izrunāt ar skolotāju.

Atsauksmes

Esmu patīkami pārsteigta, cik ļoti robotikas nodarbības ir piesaistījušas mana dēla (7 gadi) uzmanību un interesi. Kamēr tās notika klātienē bērnudārzā, kur paši kā vecāki tām īsti sekot nevarējām (izņemot atklāto stundu) un tikai dzirdējām kādus atstāstus no bērna, tikmēr uztvērām to visu stipri pastarpināti un rezervēti. Bet kopš ārkārtējās situācijas apstākļu dēļ nolēmām izmantot sniegto iespēju izmantot attālinātās nodarbības, šis ir kļuvis teju par mūsu ģimenes kopīgu rituālu. Būtiski, ka dēls ne tikai taisa uz katru nodarbību uzdoto, bet starplaikos arī pats kopā ar tēti un lielo brāli aktīvi domā dažādus papildu risinājumus un radoši darbojas.

Anda
Uvja (7 gadi) mamma

Mans dēls Gustavs bērnudārzā jau divus gadus apmeklēja robotikas pulciņu un vienmēr uz to gāja ar lielu prieku un interesi. Pati arī pie sevis priecājos, ka bērns ar šo nodarbi ir aizrāvies, jo visi jau zinām, ka Lego ir bērnu attīstību veicinošs utt. Aptuveni arī nojautu, kas notiek klātienes nodarbībās, bet neizsakāma bija mana sajūsma, kad visu no A-Z redzēju tiešsaistes nodarbībā. Tik daudz variāciju un iespēju, ko var izgatavot no šķietami neizteiksmīgas Lego kastes un pāris programmas opcijām planšetē!!! Reizēm ir pat grūti noturēties, lai neiejauktos bērna darbā. 🙂 Sākumā gan vajadzēja iemācīties koncentrēties darbam tiešsaistē, bet nu jau esam diezgan pieraduši un veicas labi. Nodarbībās pasniedzējs vienmēr ir ļoti atsaucīgs un vienmēr palīdz atrast risinājumu ikvienam, kam kaut kas nestrādā.

Arita
Gustava (6 gadi) mamma

Ar lielu aizrautību un nepacietību Dāvis gaida katru robotikas nodarbību, it īpaši šajā laikā, kad visi strādājam no mājām. Trešdienās un piektdienās jau no paša rīta viņš gaida atsūtīto uzdevumu, izveido figūru un tad skaita stundas līdz tiešsaistes nodarbībai:) Ļoti novērtēju, ka skolotājs Edgars pacietīgi paskaidro katram bērnam vietas un gājienus, ja kaut kas nav pilnībā izdevies. Bet vēl lielāks prieks ir redzēt, ka saliktā un saprogrammētā figūra iekustas. Dāvis ir sācis arī pats izdomāt un likt savas figūras, veidot tām programmu un mēģināt tās iedarbināt. Par to mums ir vislielākais lepnums un prieks!

Anita
Dāvja (6 gadi) mamma

Vecums:

5 – 9 gadi

Nodarbību laiki:

tuvākajā laikā netiek plānotas

Mēneša maksa:

34 EUR

Noderīga informācija:

Nodarbības ilgums:

30 minūtes
Ja ir interese piedalīties robotikas tiešsaistes nodarbībās, atstājiet savu e-pastu:

Ja turpināsiet pārlūkot vietni , jūs piekrītat lietošanas noteikumiem. Vairāk informācijas lasiet sadaļās “Privātuma politika” un “Sīkdatnes