Vai ziniet, kā Jūsu bērns datorspēles var izmantot jēgpilnāk?

Tie, kuri ar mums ir ilgāku laiku zina, ka mums patīk savās aktivitātēs iesaistīt arī vecākus, rīkojot dažādas sacensības un pasākumus. Mēs vēlamies šo tradīciju atkal atdzīvināt! Pašlaik top jauns pasākums, kurā apvienosies skolēni kopā ar vecākiem, lai radītu kādu unikālu kopprojektu!

Iespējams, Jūs esiet dzirdējuši par trendu, ko jau ir īstenojuši daudzi pasaulslaveni zīmoli – Nike, Gucci, Vans, Ralph Lauren u.c. Tā ir dažādu (ar zīmolu saistītu) projektu veidošana Roblox Studio platformā, piemēram, virtuāli veikali, spēles, modes skates, labirinti, kuros jebkurš interesents var doties veikt dažādus uzdevumus.

Uztaisām ko tādu arī mēs? Aiziet!

Tēma:

Inovāciju skolas pilsēta Roblox platformā

Pasākuma mērķis:

Saliedēt Inovāciju skolas kopienu (vecākus, dalībniekus, pedagogus), veicot interaktīvu, aizraujošu un izglītojošu aktivitāti. Vienlaikus vēršot uzmanību uz to, cik datorspēle Roblox var būt daudzpusīga un attīstoša!

Pasākuma uzdevums:

Komandām kopīgi izveidot Inovāciju skolas pilsētu ar dažādiem objektiem. Pēc izveides pilsēta būs publiski pieejama ar autoru vārdiem, kā arī tiks izmantota mūsu nodarbībās pulciņa “Roblox datorspēļu inženieris” nākamā mācību gada programmā!

Datums, laiks:

2023. gada. 25. februāris plkst. 10:30 – 12.30

Komandas sastāvs:

bērns (9 – 14 gadi) + vecāks (bez vecuma ierobežojuma)

Komandu skaits:

aptuveni 20 komandas

Jā, šim pasākumam dalībnieku skaits ir diezgan ierobežots, bet pasākumi būs vēl! Mēs aicinām Jums veltīt 2 minūtes, lai izteiktu savu viedokli, ierosinājumus par to, kādos pasākumus Jūs vēlētos piedalīties. Saliekot kopā Jūsu idejas, mēs tos noorganizēsim!