Tehnoloģiju pulciņi Daugavas stadionā, Rīgā

Līdz 31. janvārim ir atvērta reģistrācija aizraujošiem tehnoloģiju pulciņiem Daugavas stadionā, Rīgā! Pašlaik tiek veidotas jaunas grupas un tajās aicināti piedalīties bērni vecumā no 5 – 14 gadiem!

Iepazīstieties ar katru no mācību programmām, taču, ja jūtat, ka informācijas ir daudz, slinkums lasīt vai nesaprotiet, kuru no pulciņiem, lai izvēlas savam bērnam, tas ir ok!

☎️  Zvaniet mums +371 28779480 un mēs izstāstīsim sīkāk par interesējošo pulciņu vai palīdzēsim izvēlēties piemērotāko pulciņu Jūsu bērnam!

Grupas ir nokomplektētas! Pašlaik ir iespējams iestāties gaidīšanas rindā:

Interešu izglītības pulciņš pirmsskolas (5 – 7 gadi) un sākumskolas (7 – 9 gadi) vecuma bērniem. Iknedēļas STEAM izglītības nodarbības, kurās bērni interesantā un aizraujošā veidā apgūst robotiku, paplašināto realitāti, programmēšanu un problēmu risināšanu, iesaistot tajā daudz atraktīvu elementu un eksperimentu.

• Nodarbības garums: 50 minūtes
  • Pieejamie laiki: nav, grupas ir nokomplektētas
  • Mācību maksa mēnesī: 39 EUR

Rezervēt vietu
Vairāk info

Grupas ir nokomplektētas! Esam pievienojuši papildus laiku pirmdiena plkst. 17.10 – 18.10

Īstenojot unikālu un interaktīvu mācību programmu Minecraft Education platformā, skolēni iegūst 21. gadsimta zināšanas un prasmes, kas gan uzlabo mācību rezultātus skolā, gan padara viņus konkurētspējīgākus nākotnes darba tirgū!

Rezultātā bērns pašam nemanot ir attīstījis uzņēmējdarbības spējas, matemātiskās prasmes, koncentrēšanos, problēmu risināšanas spējas, pašvadītu mācīšanos un izpēti, radošo domāšanu u.c.

• Nodarbības garums: 60 minūtes
  • Pieejamie laiki: Pirmdienas 17.10 – 18.10
  • Mācību maksa mēnesī: 42 EUR

Reģistrācija
Vairāk info

Grupas ir nokomplektētas! Jums ir iespēja jau laicīgi rezervēt vietu 2023. gada septembra grupās: https://www.mittoevents.com/roblox-klatiene/vieturezervacija

Skolēni jau sākot no 10 gadiem apgūst datorspēļu modelēšanu, dizainu un animāciju, iegūstot vērtīgas prasmes – Lua programmēšana, 3D objektu veidošana, ģeometrija, vizuāli telpiskā uztvere, koncentrēšanās, kritiskā domāšana, projekta plānošana un izstrāde u.c. Tās ir iknedēļas nodarbības, kurās skolēni izstrādā savu projektu – unikālu datorspēli, kas pēc pabeigšanas ir pieejama un uzspēlējama ikvienam pasaules iedzīvotājam!

Kursa īstenošanas periods: Februāris 2023 – Maijs 2023 (iespējams Jūnijs 2023)

• Nodarbības garums: 60 minūtes
  • Pieejamie laiki: nav, grupas ir nokomplektētas