Jaunums! Peldēšana ar hidroterapijas elementiem PII “Pienenīte”

Vēlamies rūpēties ne tikai par bērnu zināšanām tehnoloģiju jomā, bet arī uzlabot viņu pašsajūtu un veselību, izmantojot mūsdienīgas metodes.

Ar prieku paziņojam, ka Starptautiskā Inovāciju skola atsāk peldēšanas nodarbības ar hidroterapijas elementiem PII “Pienenīte” baseinā Institūta ielā 34, Ulbrokā.

Apmeklējot šo pulciņu, bērni ne tikai iemācīsies peldēt, bet arī uzlabos vispārējo veselības stāvokli:

  • – stiprinās imūnsistēmu;
  • – uzlabos sirdsdarbību un stāju;
  • – stiprinās locītavas un centrālās nervu sistēmas darbību;
  • – nodrošinās vienmērīgu visu muskuļu grupu attīstību;
  • – mazinās glutēna un laktozes nepanesamību.

Peldēšanas nodarbībās tiek iekļauti arī tehnoloģiski papildrīki: gaismas, skaņas un aroma terapijas elementi. To izmantošana palīdz sasniegt nodarbību mērķi – radīt bērniem vidi, kurā viņi pilnībā iegrimst un pēc nodarbībām atgriežas relaksējušies, tomēr tajā pašā laikā intensīvi fiziski darbojušies un iemācījušies ko jaunu.

Lai nodarbības padarītu vēl aizraujošākas, ūdenī tiks īstenoti dažādi STEM eksperimenti, izmantojot  LED spēļu medūzas, LED zemūdenes, dažāda mainīga blīvuma priekšmetus, attīstošās mehāniskās ūdens rotaļlietas.

Nodarbības vada 2 pedagogi, no kuriem viena ir ārstniecības persona ar specializāciju bērnu terapijā.

 

Ierobežojumi pulciņa norisē:

2020./2021. mācību gadā, pielāgojoties situācijai, lai pulciņš varētu notikt, būs jāievēro 2 svarīgi noteikumi:

  • – pulciņā varēs piedalīties tikai tie bērni, kuri ir PII “ Pienenīte” audzēkņi. Dalībnieki no citām izglītības iestādēm diemžēl pulciņu apmeklēt nevarēs.
  • – vienas nodarbības ietvaros varēs piedalīties bērni no vienas bērnudārza grupiņas. Piemēram, tikai bērni no “ Zaķēniem”, “Lācēniem” utt. Tas nozīmē, ja no Jūsu bērna grupiņas nebūs pietiekama interese apmeklēt šo pulciņu, nevarēsim nodrošināt bērniem iespēju apmeklēt pulciņu.

 

Nodarbību ilgums un plāns:

Nodarbības tiek īstenotas balstoties uz sertificētu programmu.

Kopējais nodarbības norises laiks ir 60 minūtes, kas ietver: ģērbšanos, iesildīšanās vingrojumus ārpus ūdens, vingrinājumus ūdenī. Atrašanās laiks bērnam ūdenī ir 30 minūtes.
Minimālais bērnu skaits, lai peldēšanas nodarbība notiktu ir 5 bērni, maksimālais 10. Lūgums ņemt vērā, ka var tikt saīsināts nodarbības laiks, ņemot vērā bērnu skaitu.

 

Nodarbību laiks:

Nodarbības notiks PIRMDIENĀS un CETURTDIENĀS. Jūsu bērna grupiņas nodarbības dienu un precīzu laiku uzzināsiet e-pastā, kad būsim apkopojuši visus pieteikumus.

Nodarbības abās dienās visām grupāsm beigsies līdz plkst. 18.30.

 

Nodarbību maksa:

Dalības maksa vienam bērnam ir 40 EUR mēnesī par 4 nodarbībām.

Ja peldēšanas nodarbības apmeklē 2 un vairāk bērni no vienas ģimenes, visiem bērniem tiek piešķirta 20% atlaide nodarbību maksai.
Lai pieteiktu bērnu peldēšanas nodarbībām nepieciešams aizpildīt reģistrācijas linku: www.mitto.me/peldesana

PII “Pienenīte” peldbaseina iekšējās kārtības un drošības noteikumi (lejupielādēt)