Skip links

  Par mums 

Starptautiskā Inovāciju skola ir 2016. gadā reģistrēta izglītības iestāde. Mūsu galvenie mērķi:

popularizēt tehnisko izglītību gan bērniem, gan pieaugušajiem

veicināt un attīstīt tehnisko jaunradi

nodrošināt bērnu, jauniešu un pieaugušo apmācību robotikā un programmēšanā

Dažu gadu laikā esam kļuvuši par vienu no vadošajām izglītības iestādēm inovatīvu apmācības metožu ieviešanā STEAM (Science – Technology – Engineering – Arts – Mathematics) jomā. Lasīt vairāk

Starptautiskā Inovāciju skola skaitļos

3000

Absolventi gadā

12

Nodarbību skaits

7

Gadu pieredze

50

Speciālisti

Mūsu komanda

Ģirts

Ģirts Čamanis

Starptautiskās Inovācijas skolas vadītājs

girts@inovacijuskola.lv
Linearis-Voldemars-3

Voldemārs Brēdiķis

Inovāciju partneris

voldemars@inovacijuskola.lv
Beate

Beata Šarga-Fedotova

Administratīvā direktore

beata@inovacijuskola.lv
Dāvis

Dāvis Kundziņš

STEM eksperts

davis@inovacijuskola.lv
Māra

Māra Linda Kopa-Pālena

Projektu koordinatore

mara@inovacijuskola.lv
Līva-P

Līva Priedīte

3D dizaina programmas vadītāja

liva.p@inovacijuskola.lv
Anete

Anete Aizkalne

Roblox izglītības programmas vadītāja

anete@inovacijuskola.lv
Anastasija

Anastasija Lukina

Robotikas nodarbību programmas vadītāja

anastasija@inovacijuskola.lv
Mila

Liudmyla Derevianko

Projektu vadītāja

mila@inovacijuskola.lv
Līva

Līva Biseniece

Minecraft programmas vadītāja

liva@inovacijuskola.lv
Justs

Justs Štrombahs

Minecraft tiešsaistes projekta vadītājs

justs@inovacijuskola.lv
Anna

Anna Marija Lazareva

Administratīvā assistente

anna@inovacijuskola.lv

Mūsu stāsts

Ģirts Čamanis sāk pirmās klātienes nodarbības robotikā bērnudārzā “Pienenīte”, Ulbrokā. Ir interese gan no vecāku, gan bērnu puses, visas izveidotās grupas ir pilnas, robotikai domātie 14 Lego komplekti un 7 datori ir par maz kā arī pietrūkst pedagogu. Komandai pievienojas jauni pedagogi un tiek iepirkti papildus tehniskie līdzekļi, nodarbības notiek gan Ulbrokā, gan citur Latvijā.

Ģirta studiju biedrs Voldemārs Brēdiķis uzrunā Ģirtu, ka jāsāk piedāvāt robotiku arī Rīgas izglītības iestādēs, tiek reģistrēta izglītības iestāde “Starptautiskā Inovāciju skola.” Robotikas programma tiek sākta piedāvāta skolās.

Tiek paplašināts izglītības iestāžu skaits, kurās notiek nodarbības, pievienojas vēl vairāki pedagogi, sākas administratīvā vadība, kas loģiski aizved pie jauna biroja izveides.

Tiek izveidots birojs Rīgā, Augšielā 1, “Daugavas stadionā”, izglītības iestādēs tiek aktīvi vadītas nodarbības robotikā.

Covid-19 pandēmija – visas klātienes nodarbības pēkšņi apstājās, neviens vairs klātienē ārpusskolas nodarbībās nepiedalās, iestājas neziņa. Domājot par tālāko kompānijas attīstību Covid laikā, parādās doma par datorspēles “Minecraft” integrāciju mācību nolūkos, veidojot dažādas pasaules, izmantojot “Minecraft Education” platformu. Doma tiek uz karstām pēdām realizēta un top projekts “Tehnoprātnieks Minecraft pasaulē” sākumsskolas skolēniem. Protams, visas nodarbības Covid laikā, notiek attālināti, tiek atrisināti komunikāciju un tehniskie šķēršļi un nodarbības organizējam “Microsoft Teams” platformā. Attīstība neapstājas – jo “Starptautiskā Inovāciju skola’’ ir tā, kas piedāvā jaunradi un attīstību.

Dzimst doma par spēles “Roblox” attīstīšanu kā vienu no jauniešu izglītības programmām. Izmēģinām pilotprojektu, kas ir veiksmīgs un produkts ir gatavs piedāvāšanai skolās.

Papildus jau esošajām programmām skolās 4.-6. klašu skolēniem piedāvājam programmu “Roblox datorspēļu inženieris” gan klātienē, gan attālināti, attīstām jaunu programmu – “3D dizains”.

Aktīvi tiek organizētas nodarbības gan klātienē bērnudārzos, skolās, “Daugavas Stadionā”, gan tiešsaistē – programmās “Tehnoprātnieks”, “Tehnoprātnieks Minecraft pasaulē”, “Roblox Studio”, “3 D dizains”. Šajā vasarā organizējam 11 nometnes Rīgā, Ikšķilē, Ādažos, Ozolniekos, Ķekavas novadā, kopumā lietderīgi un jautri vasaras nedēļu kopā ar mums ir pavadījuši ap 400 bērnu! Paralēli attīstām jaunus produktus pirmsskolas vecuma bērniem –“Prāta aritmētika”, peldēšana ar hidroterapijas elementiem “Nemo” un mums padomā ir vēl vairāki jauni projekti.