Aicinām pievienoties vēl nebijušām ONLINE nodarbībām!

Ikdienas ritms ir mainījies mums visiem un daudz vairāk nekā iepriekš pavadām laiku mājās. Nenoliedzami šis laiks ir kā radīts, lai īstenotu jaunas un nebijušas idejas. Jā, arī mēs esam izkāpuši no savas komforta zonas un pieņēmuši jaunus izaicinājumus, tādēļ…

… izsludinām pieteikšanos ONLINE nodarbībām:

ROBOTIKAS ONLINE NODARBĪBAS

Kā norisināsies?

Bērni tiks “ierauti” aizraujošajā LEGO pasaulē! Ja arī jūsu mājās ir kāds tehnoprātnieks, kuru vārds “LEGO” neatstāj vienaldzīgu, tad viņam šīs nodarbības būs īpaši vērtīgas! Tiešsaistes nodarbības robotikā notiks 2 reizes nedēļā un katrai nodarbībai būs sava tēma! Tiešsaistes nodarbību dienās e-pastā tiks izsūtītas LEGO robotiņu būvēšanas instrukcijas. Bērns robota būvēšanu varēs veikt jebkurā laikā pirms nodarbības, taču konkrētā laikā būs jāpieslēdzas mūsu skolotāja vadītajai 20 minūšu online nodarbībai. Tajā tiks parādīts kā robotiņu programmēt, uzlabot, kā arī citas noderīgas lietas. Dalībnieki pieslēdzoties tiešsaistes nodarbībai redzēs citus online grupas dalībniekus, varēs ar viņiem dalīties paveiktajā, u.t.t. Tās būs īstas robotikas nodarbības ar savstarpēju komunikāciju un gandarījuma emocijām par paveikto, tikai attālinātā veidā.

Kāds aprīkojums nepieciešams?

• – LEGO Education WeDo 2.0 komplekts. Tos ir iespējams pie mums īrēt. Tā kā komplekts visu laiku atradīsies jūsu mājās, bērni droši varēs attīstīt iemaņas robotikā arī patstāvīgi, turklāt neierobežotu laiku. Idejas robotiņu būvēšanai ārpus nodarbībām var smelties internetā, bet reizēm pietiek tikai ar paša bērna iztēli!
  • – Planšete vai portatīvais dators uzbūvētā robota iedarbināšanai. Arī planšeti pie mums būs iespējams īrēt, ja tā nav pieejama mājās.
    – Telefons, planšete, portatīvais dators vai stacionārais dators ar interneta pieslēgumu, skaņas nodrošinājumu un kameru, lai varētu pieslēgties online nodarbībai. Neiesakām izmantot to pašu planšeti vai portatīvo datoru, ko izmantosiet robotiņa darbināšanai.

Nodarbības notiek: trešdienās un piektdienās
Pieejamie nodarbību laiki: plkst. 15.00, plkst. 17.00 vai plkst. 19.00

Nodarbības ilgums: 20 minūtes

Nodarbību mēneša maksa: 40 EUR / mēnesī. Maksā ietilpst LEGO komplekta īre uz mēnesi + 2 online nodarbības nedēļā + nodarbību materiāli + tehniskais atbalsts tiešsaistes sistēmas lietošanā. Planšetes īre 9 EUR / mēnesī.

Reģistrācijas anketa pieejama ŠEIT

TEHNO - JOGA

Kas ir tehno – joga un kāpēc tā ir vajadzīga?

Tehno-jogas nodarbībās nepiespiestā un radošā gaisotnē veiksim jogas vingrinājumus, kurus vadīs jogas pasniedzēja tiešsaistē. Šī ir lieliska alternatīva fiziski aktīvajiem treniņiem un nodarbībām, kuras pašlaik bērniem nav iespējams apmeklēt. Vingrošana tiks papildināta ar dažādiem stāstiem, kas padarīs to vēl aizraujošāku! Joga bērniem ne vien nostiprinās muskuļus, bet arī izstieps tos, kas ir īpaši svarīgi vecumā, kad strauji aug kauli. Elpošanas un nomierinošie vingrinājumi palīdzēs stiprināt nervu sistēmu un paaugstinās koncentrēšanās spējas ne vien bērniem, bet arī pieaugušajiem, kamēr aktīvā daļa palīdzēs uzlabot dažādus vielmaiņas procesus un palīdzēs organismam līdzsvaroti attīstīties.

Kā norisināsies?

Konkrētā laikā jogas grupas dalībnieki pieslēdzas 30 minūšu tiešsaistes vingrošanai un izpilda pasniedzējas sagatavotos vingrinājumus. Lai nodarbībām būtu lielāka vērtība, aicinām dalībniekus iesaistīties tajās, izmantojot video funkciju (tas, protams, nav obligāti). Tādējādi, Jūs gan redzēsiet pasniedzēju, gan pasniedzēja redzēs Jūs un varēsiet interaktīvi sadarboties līdzīgi kā klātienes nodarbībās. Izkustēties aicināti iesaistīties ne tikai bērni, bet visi ģimenes locekļi.

Kas vada nodarbības?

Tehno-jogu vada Edīte Paule, pasniedzēja, kura ieguvusi jogas skolotājas sertifikātu Indijā, un aktīvi vada nodarbības pieaugušajiem studijā Daiva Joga. Pasniedzēja ir guvusi pieredzi darbā ar bērniem vispirms darbojoties centrā Dardedze kā brīvprātīgais vasaras nometnēs un vēlāk arī 3 gadus strādājot bērnu attīstības centrā Ņujorkā, kur viņa vadīja dažādas radošas, aktīvas un attīstošas aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem. Tur arī papildus mācījusies par bērnu attīstību un vajadzībām dažādos vecuma posmos. Tagad atgriezusies Latvijā Edīte apvieno abas šīs jomas un pavisam drīz iegūs pilnu Kidding Around bērnu jogas pasniedzējas sertifikātu.

Kas ir nepieciešams?

• Vingrošanas paklājs
  • Ērts apģērbs
  • Portatīvais vai stacionārais dators, planšete vai telefons jeb ierīce ar interneta pieslēgumu, skaņas nodrošinājumu un pēc izvēles arī kameru.

Nodarbības notiek: otrdienās un ceturtdienās
Pieejamie nodarbību laiki: plkst. 16.00 vai plkst. 19.00

Nodarbības ilgums: 30 minūtes

Nodarbību mēneša maksa: 28 EUR / mēnesī. Maksā ietilpst online nodarbības neierobežotam skaitam ģimenes locekļu + uzdevumus patstāvīgai izpildei ārpus nodarbībām + tehniskais atbalsts tiešsaistes sistēmas lietošanā.

Aicinām pievienoties 2 nedēļu tehno-jogas BEZMAKSAS iepazīšanās nodarbībām no 24.03.2020. – 7.04.2020.

Pieteikuma anketa izmēģinājuma periodam pieejama ŠEIT

RADOŠAS, TEHNOLOĢISKAS UN AKTĪVAS ĢIMENES DARBNĪCAS

Vienreiz nedēļā Jums izsūtīsim e-pastu, kurā apkopotas dažādas radošas, aktīvas, tehnoloģiskas aktivitātes vai nelielas darbnīcas, ko īstenot visai ģimenei.

Darbošanās gaitu un rezultātus aicināsim fotografēt vai filmēt un iesūtīt mums, lai varētu apkopot šo vērtīgo kopā darbošanos un dalītos ar citiem. Tas varētu būt lielisks piemērs un motivācija citām ģimenēm kopīgos vakarus pavadīt patiešām kopā un kvalitatīvi!

Lai pieteiktos, atstājiet savu e-pastu ŠEIT

Aicinām arī Jūs izmēģināt jaunas lietas vai arī jau zināmas lietas jaunā veidolā un pievienoties šīm aktivitātēm!

Ņemiet vērā, ka vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ aicinām reģistrēšanos neatlikt!