Konkurss Minecraft mīļiem ar lielisku balvu

Mūsu valsts svētku mēnesī, novembrī, kopīgi parūpēsimies, lai Minecraft platforma piedzīvo Latvijas pieskārienu!

Aicinām ikvienu piedalīties radošo darbu konkursā, uzbūvējot Minecraft platformā kādu īpašu vietu Latvijā. Iespējams, jūsu darbs būs tas, kuru žūrīja atzīs par labāko un dāvinās galveno balvu – bezvadu austiņas (JBL T510BT Black).

Konkursa noteikumi

  • autora vārdu, uzvārdu
  • vecumu
  • kontaktinformāciju
  • darba nosaukumu un īsu aprakstu, kāpēc izvēlēts tieši uzbūvētais objekts.

Vērtēšana

Darbus vērtēs žūrija, ņemot vērā sekojošus kritērijus:

Uzvarētāja paziņošana

Paldies visiem dalībniekiem par lielo atsaucību un patiešām kvalitatīviem darbiem! Mēs ļoti novērtējam katra dalībnieka ieguldīto laiku, radošumu, centību! 

Zemāk variet apskatīt 3 labākos darbus pēc žūrijas vērtējuma. 

“Es izvēlējos būvēt baznīcu, jo baznīcas ir senākās saglabājušās būves Latvijā. Man patīk Pētera baznīcas zaļais tornis ar zelta gaili”, tā saka 9 gadus vecais Henrijs. 

Žūrija ļoti atzinīgi novērtēja Henrija uzbūvētā objekta atbilstību realitātei, īpaši būves iekšpusē, kur uzmanība pievērsta arī detaļām. Konkursa uzvarētājs balvā saņem JBL T510BT Black austiņas!

Darbs video versijā: https://youtu.be/5GHpB7s0Rzg  

Apsveicam ar uzvaru! 

“Mani sauc Rihards Rimicāns un man ir 11 gadi! Es būvēju Brīvības pieminekli, jo tas man atgādina Latviju. Es ar klasi biju ekskursījā, kur mums stāstīja visu par šo pieminekli. Es uzbūvēju arī dažas mājas apkārt šim piemineklim. Aizmugurējā pusē var ieiet iekšā piemineklī un uziet augšā.”

Apsveicam Rihardu! Viņš saņems pārsteiguma balvu no Inovāciju skolas. 

Darbs video versijā: https://youtu.be/HtDLw8ijvS8

“Esmu uzbūvējis Rundāles pili, kas ir vēsturiski nozīmīga arhitektūriska celtne, un ļoti svarīgs mūsu valsts kultūras mantojums”, raksta 11 gadus jaunis Olivers. 

Apsveicam Oliveru! Viņš saņems pārsteiguma balvu no Inovāciju skolas. 

Darbs video versijā: https://youtu.be/yHiZOpispEE

Ja turpināsiet pārlūkot vietni , jūs piekrītat lietošanas noteikumiem. Vairāk informācijas lasiet sadaļās “Privātuma politika” un “Sīkdatnes