Klātienes Roblox nodarbības Daugavas stadionā Jauniešiem 10 – 14 gadi

Mūsdienu tehnoloģijas sniedz vēl nebijušas iespējas izglītībā! Mācīties tik interaktīvā un jauniešiem aizraujošā veidā kā tagad, nav bijis iespējams nekad agrāk!

Mācību programma “Roblox datorspēļu inženieris” ir datorspēļu modelēšanas, dizainēšanas un animēšanas pamatu apgūšana 10 – 14 gadus mērķtiecīgiem jauniešiem.

Šī mācību programma aptver lietderīgo ar patīkamo – skolēns apgūst reālu nākotnes profesiju, taču tas tiek darīts interaktīvi, aizraujoši, tieši viņam aktuālā valodā un veidā!

Kāpēc bērnam jāpiedalās šajā pulciņā?

• Jaunietis iepazīst aizraujošu, inovatīvu, labi pelnošu profesiju, kurai ir milzīgs potenciāls.
  • Jaunietis vairs nevēlēsies bezmērķīgi spēlēt datorspēles, jo viņš ir motivēts veidot savējās.
  • Tiek apgūtas vērtīgas un daudzveidīgas 21.gs. prasmes: Lua programmēšana, 3D objektu veidošana, ģeometrija, vizuāli telpiskā uztvere, koncentrēšanās, kritiskā domāšana, projekta plānošana un izstrāde u.c.
  • Dalībnieks izstrādā individuālu projektu – savu datorspēli, kas ir publiski pieejama un uzspēlējama ikvienam iedzīvotājam pasaulē.
  • Iegūtās prasmes un zināšanas uzlabo bērna mācību rezultātus skolā.

Nodarbību norise

Dalībnieku vecums: 10 – 14 gadi
Adrese: Daugavas stadions, 247a kabinets (Augšiela 1, Rīga)
Nodarbību laiki:

• Pirmdiena plkst. 16.00 – 17.00
  • Pirmdiena plkst. 17.00 – 18.00
  • Ceturtdiena plkst. 17.00 – 18.00
  • Ceturtdiena plkst. 18.00 – 19.00

Mācību maksā iekļauts

• Iknedēļas klātienes nodarbības 60 min garumā
  • Nodarbībām nepieciešamais aprīkojums
  • Individuālas konsultācijas par nodarbību tēmām pēc nepieciešamības
  • Video materiāli labākai vielas nostiprināšanai
  • Individuāla atgriezeniskā saite par nodarbībās paveikto
  • Aizraujošas mājās pildāmas misijas

Mācību maksa mēnesī: 42 EUR

Darbojas 30 dienu izmēģinājuma periods! Ja pirmo 30 dienu laikā dalībnieks vēlēsies pārtraukt pulciņa apmeklēšanu, mēs atgriezīsim Jums visu iemaksāto naudu!