Skip links

Jautri un aizraujoši: Ziemassvētku brīvdienas ar bērniem!

Jautri un aizraujoši: Ziemassvētku brīvdienas ar bērniem!

Ziemassvētku brīvdienas ir burvības, ģimenes tradīciju un, protams, jautrības laiks! Ja mājās ir bērni, unikālas atmosfēras radīšana kļūst īpaši svarīga. Apskatīsim dažas idejas, kā padarīt šīs dienas jūsu ģimenei neaizmirstamas un priecīgas.

 

1. Mājas dekorēšana kopā ar bērniem:

Uzaiciniet mazos palīgus izrotāt māju. Tā var būt ne tikai Ziemassvētku eglīte, bet arī logi, durvis un istabas. Ļaut bērniem pašiem savām rokām veidot rotājumus ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā un radīt unikālus rotājumus.

2. Dāvanu gatavošana:

Sagatavojiet materiālus Ziemassvētku dāvanu izgatavošanai. Ar mīlestību darināti dažādi rokdarbi un kartiņas ne tikai izdaiļos jūsu mājokli, bet arī iepriecinās jūsu tuviniekus. Tas ir arī veids, kā parādīt saviem bērniem, ka svarīgākais ir nevis materiālās lietas, bet gan rūpes un uzmanība.

3. Svētku kulinārijas eksperimenti:

Uzaiciniet bērnus uz svētku gardumu cepšanas darbnīcu. Ziemassvētku eglītes formas cepumi, kēksiņi ar koši krāsainu glazūru, augļu salāti – bērni ne tikai piedalīsies procesā, bet arī ar sajūsmu cienāsies ar saviem meistardarbiem.

4. Maģiski stāsti un pasakas:

Ziemassvētku pasakas un pasaku stāsti: iekārtojieties mājīgā stūrī ar plediem un karstas šokolādes tasi, lai kopīgi lasītu Ziemassvētku pasakas. Jūs varat izvēlēties gan klasiskus darbus, gan mūsdienu autoru darbus, kas rada pasakainus stāstus par svētku burvību.

5. Jaungada vai Ziemassvētku vakara filmu vakars:

Organizējiet mājas kino ar Jaungada vai Ziemassvētku filmām un multfilmām. Izvēlieties tādas, kas piemērotas visai ģimenei, un izveidojiet mājīgu atmosfēru ar spilveniem un segām.

6. Ģimenes spēles un konkursi:

Sagatavojiet dažas jautras spēles un konkursus ģimenes laika pavadīšanai. Kā piemēram, “Ziemassvētku eglītes vēlējumi”  – uz lapiņām sarakstīt vēlējumus, iekārt tos eglītē, lai bērni tos pa vienam izvēlas un lasa.

7. Apmeklējiet Jaungada vakara pasākumus:

 Jaungada nakts pasākumi: pavadiet dienu brīvā dabā, apmeklējot Jaungada gadatirgus, slidotavas vai svētku šovus savā pilsētā. Tas ir lielisks veids, kā svētkiem piešķirt burvības devu.

8. Aizdedzinošas dejas:

Noorganizējiet ballīti ar mūziku un dejām. Ļaujiet bērniem izvēlēties savas mīļākās Jaungada melodijas un dejot kopā ar jums. Tas ir ne tikai jautri, bet arī uzlādējoši un pozitīvi.

Neaizmirstiet, ka vissvarīgākais šajā svētku laikā ir pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Radiet atmiņas, izbaudiet mirkļus un dāvājiet viens otram prieku. Lai jūsuZiemassvētku un Jaungada vakars ir maģisks un neaizmirstams!