Skip links

Ko dāvināt bērnam Ziemassvētkos? Idejas dāvanām

Izvēlēties bērnam dāvanu ar pievienoto vērtību, bet arī tādu, lai viņam tā patiešām patiktu nav vieglākais uzdevums! Ceram, ka mūsu ieteikumi Jums atvieglos šo izvēli!

Iesakām to, ko paši izmantojam, esam pārbaudījuši vai pirktu saviem bērniem!

1. 3D PILDSPALVA + KVĒLDIEGS (FILAMENTS)

3D pildspalva

Mēs nodarbībās izmantojam FUS3DPEN. 3D pildspalvai ir digitālais karstuma indikators, maināma temperatūra un maināms kvēldiega padeves ātrums. Tai papildus ir nepieciešams USB barošanas avots, piemēram, telefona lādētājs. Šī 3D pildspalva ir viegli lietojama un ļoti draudzīga iesācējiem. To var iegādāties RD Electronics veikalos.

Aptuvenā cena 20 EUR.

Apskatīt

Filaments

Ļoti bieži darbību ar 3D pildspalvu aptur kvēldiega trūkums, jo lielā daļā veikalu, kur ir iegādāta pildspalva, papildus kvēldiegs nav pieejams. Mēs savu kvēldiegu iegādājamies veikalā “LEMONA electronics”. Šajā veikalā ir pieejams vairāku krāsu kvēldiegs vai nelieli dažādu krāsu komplekti, kas uzreiz ir nopērkami. Mēs izmantojam Fiberlogy Easy PLA kvēldiegu, kas ir ļoti labi piemērots augstāk minētajai pildspalvai.

Apskatīt

2. VIEDĀS KARTĪTES BĒRNIEM

Šīs kartītes paši gan neesam testējuši, bet tās ļoti uzrunāja, jo apvieno paplašināto realitāti ar izglītojošo funkciju. Rezultātā bērni ir ļoti ieinteresēti apgūt dažādas izglītojošas tēmas!

Kā tās darbojas?

  • Jūs saņemiet kartīšu komplektu (pieejami 2 kartīšu komplekti par dažādām tēmām)
  • Instalējiet bezmaksas lietotni SMARTY
  • Pavērsiet telefona vai planšetdatora kameru pret kartīti
  • Divdimensionāli attēli kļūst trīsdimensionāli un sāk kustēties un runāt (cik saprotam, audio pieejams arī latviešu valodā).

Aptuvenā cena: 20 – 30 EUR

Tā kā paši testējuši tieši šīs kartītes neesam, savas atsauksmes sniegt nevaram, bet dalāmies ar mājaslapu izpētei:

Izpētīt

3. KABATAS MIKROSKOPS

Ideāla dāvana maziem pētniekiem! Līdzīga tipa mikroskopus izmantojam savās nometnēs, taču tā kā mūsējie ir budžetam ne visai draudzīgi, piedāvājam šādu alternatīvu.

Kabatas mikroskops ar 120x palielinājumu apkārtējās vides izpētei. Piemērots no 8 gadu vecuma. Komplektā iekļauts: 1 mikroskops, 1 tālruņa turētājs, 1 viktorīnas lapa. Mikroskopu var lietot arī bez telefona.

Aptuvenā cena: 20 EUR

Izpētīt

4. SKYHUNTERS.LV – SADAĻA “PĒTNIECĪBA UN EKSPERIMENTI”

Šī ir lapa, no kuras gribas ieteikt ja ne visu, tad lielāko daļu produktu noteikti! Tādēļ dalāmies ar to, lai jūs katrs pats varētu papētīt un atrast savam bērnam aktuālo. Ķīmija, kristāli, vulkāni, dinozauri, kosmoss, elektronika un daudz kas cits!

Preces cenu kategorijā: 7 – 80 EUR

Izpētīt

5. VIDEOSPĒĻU MUZEJA APMEKLĒJUMS

Šis ir īsts piedzīvojums videospēļu faniem! Pēc pieredzes varam teikt, ka ir interesanti, kā bērniem, tā pieaugušajiem! Muzejā iespējams apskatīt vairā​k kā 300 dažādu spēļu konsoļu, daudz retro (vintage) datoru, aksesuāru un spēļu sākot no 1972. gada līdz mūsdienām. Daudz retu padomju laiku datoru un elektronisko spēļu. Kā arī iespējams izmēģināt daudzas retro konsoles un Arcade automātus.

Adrese: Rīga, Barona iela 41/43
Lūdzu, ņemiet vērā, ka apmeklējums iepriekš jāpiesaka.

Maksa: 5 EUR / personai
10 EUR Ģimenes biļete (2 bērni + 2 pieaugušie)

Izpētīt

6. IQ LINK SPĒLE

Spēle, kas nedaudz lielāka par kabatas izmēru un lieliski aizpilda laiku, kad kaut kas jāgaida: mūzikas skola, vecāki, kuri brauc pakaļ uz skolu utt. Kas vēl ir forši? To var spēlēt viens pats un nav pat nepieciešams galds – to var spēlēt turot klēpī!

Pieejami dažādi veidi un sarežģītības pakāpes. Piemērota no 8 gadu vecuma.

Aptuvenā cena: 13 EUR

Apskatīt

7. PĀRNĒSĀJAMS SAULES PANELIS

Uzdāvināt saules paneli? Skan neparasti, bet kāpēc ne? Pārnēsājams saules panelis ar jaudu 14W, kas uzlādēs telefonu vai planšetdatoru!

Savienojuma veids: USB Type-A
Svars: 360 grami

Aptuvenā cena: 54 EUR

Apskatīt