Noslēdzies grantu konkurss!

Viens no Starptautiskās Inovāciju skolas darbības mērķiem atbalsta sniegšana izglītības iestādēm. Īpašu uzmanību un rūpes izrādot izglītības iestādēm, kurās organizējam tehnoloģiju un robotikas pulciņus!

Tieši tādēļ vēlējāmies iepriecināt kādu izglītības iestādi un pagājušajā gadā izsludinājām grantu konkursu. Tā ietvaros bija iespēja iesniegt idejas mācību vides uzlabošanai:

• – materiālajam aprīkojumam, iekārtām;
  • – pirmsskolas pedagogu un pedagogu palīgu apmācībām.

Pēc ideju un to pamatojuma iesniegšanas Starptautiskās Inovāciju skolas pārstāvji izvērtēja un izvēlējās ideju, kas mācību vidi uzlabotu visefektīvāk. No saņemtajiem pieteikumiem par labāko tika atzīts Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes pieteikums. Tas paredzēja trīs smilšu lampu (gaismas galdu) ar palīgmateriāliem iegādi. Gaismas galdu pareiza izmantošana bērnudārza vidē ir lielisks veids kā

• – attīstīt radošu un paust emocijas;
  • – novērst runas, skaņu izrunas traucējumus;
  • – samazināt koncentrēšanās problēmas;
  • – novērst īslaicīgās negatīvās emocijas un veikt relaksējošu funkciju.

Vēlreiz sveicieni grantu konkursa uzvarētājiem un liels paldies visiem dalībniekiem!