Skip links

Nometne

Piedzīvo vasaru ar robotiku un Lego

5 – 7 gadus veciem bērniem

Reģistrēties nometnei

Lielisks salikums vasaras baudīšanai un lietderīgai laika pavadīšanai! Nometne ir ceļš uz aizraujošu un izglītojošu pieredzi, kas palīdzēs jūsu bērnam attīstīt gan zināšanas, gan prasmes, lai gatavotos skolai un iegūtu nepieciešamās kompetences digitālajā laikmetā.

19.08. – 23.08.2024. Rīgas 262. pirmsskolas izglītības iestāde

Dienas nometnes cena – 225 EUR (viss iekļauts)

LEGO robotika svaigā gaisā

Tehnoloģiskās pratības darbnīcas un eksperimenti

Ēdināšana: Veselīgs ēdiens 2 reizes dienā (pusdienas un launags) + augļi un saldējums

‘’Piedzīvo vasaru ar robotiku un LEGO’’ nometne ir aizraujoša piedzīvojumu un mācību vieta bērniem vecumā no 5 līdz 7 gadiem, kuri ir ieinteresēti tehnoloģijās, robotikā un LEGO konstrukcijās. Mūsu nometne ir veidota tā, lai veicinātu bērnu radošumu, sadarbību un problēmu risināšanas prasmes, vienlaikus sniedzot aizraujošas un izglītojošas pieredzes. Lai prāts un rokas varētu veikli darboties, daudz kustēsimies un sportosim. Brīvajā laikā baudīsim saldējumu, siltos saules starus, un kopā būšanu ar citiem aizrautīgiem un aktīviem dalībniekiem, veidojot jaunas draudzības!

Bērni iepazīsies ar LEGO konstrukciju pamatiem un izmantošanas iespējām, lai veidotu un eksperimentētu ar dažādiem dizaina risinājumiem. Darbosies ar prāta aritmētikas uzdevumiem, izmantojot izglītojoši interaktīvas un rotaļīgas spēles, kas veicina prāta attīstību, kas lieliski sagatavos tuvojošām skolas gaitām!

Nodarbības vadīs pieredzējuši un profesionāli Roblox datorspēļu izstrādātāji.

Nometnes unikālās iezīmes un priekšrocības.

Mūsu nometnes mērķis ir veicināt bērnu interesi par tehnoloģijām, veicināt radošumu un attīstīt svarīgas prasmes, kas noderēs gan skolā, gan dzīvē. Mēs esam apņēmušies radīt aizraujošu un atbalstošu vidi, kurā bērni var izpausties un augt kā gan indivīdi, gan komandas locekļi. Nometnē nodrošinām nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Nometnes aktivitātes

Iepazīšanās ar tehnoloģijām

LEGO konstrukcijas

Radošā inženierija

Arithmetic of the mind

Dizainēšanas un konstruēšanas izaicinājumi

Darbošanās, lai attīstītu sadarbību un problēmu risināšanas prasmes

Gatavošanās skolai

Roboti

Eksperimenti un izpēte

Interaktīvās spēles

Mākslinieciskās un radošās izpausmes ar LEGO

Reģistrēties nometnei