Skip links

  About us 

The International School of Innovations was founded in 2016 and is a registered educational institution. Our main goals are:

to promote technical education for children and adults

to promote and develop technical creativity

to provide training in robotics and programming for children, youngsters and adults

Within a few years, we have become one of the leading educational institutions in implementing innovative teaching methods in the field of STEAM (Science – Technology – Engineering – Arts – Mathematics). Read more

International School of Innovations in numbers

3000

Graduates per year

12

Lessons

7

Years of experience

50

Specialists

Our team

Ģirts

Ģirts Čamanis

CEO

[email protected]
Linearis-Voldemars-3

Voldemārs Brēdiķis

Board member

Beate

Beata Šarga-Fedotova

Administrative Director

[email protected]
Dāvis

Dāvis Kundziņš

STEM expert

[email protected]
Māra

Māra Linda Kopa-Pālena

Projektu koordinatore

[email protected]
Zane

Zane Sausverde

Marketing and PR Manager

[email protected]
Anete

Anete Aizkalne

Roblox Education Program Director

[email protected]
Anastasija

Anastasija Lukina

Robotics Education Program Director

[email protected]
Mila

Liudmyla Derevianko

Project Manager

[email protected]
Līva

Līva Biseniece

Minecraft programmas vadītāja

[email protected]
Justs

Justs Štrombahs

Minecraft tiešsaistes projekta vadītājs

[email protected]
Anna

Anna Marija Lazareva

Administratīvā assistente

[email protected]
Līva-P

Līva Priedīte

3D dizaina programmas vadītāja

[email protected]

Our story

Ģirts Čamanis sāk pirmās klātienes nodarbības robotikā bērnudārzā “Pienenīte”, Ulbrokā. Ir interese gan no vecāku, gan bērnu puses, visas izveidotās grupas ir pilnas, robotikai domātie 14 Lego komplekti un 7 datori ir par maz kā arī pietrūkst pedagogu. Komandai pievienojas jauni pedagogi un tiek iepirkti papildus tehniskie līdzekļi, nodarbības notiek gan Ulbrokā, gan citur Latvijā.

Ģirta studiju biedrs Voldemārs Brēdiķis uzrunā Ģirtu, ka jāsāk piedāvāt robotiku arī Rīgas izglītības iestādēs, tiek reģistrēta izglītības iestāde “Starptautiskā Inovāciju skola.” Robotikas programma tiek sākta piedāvāta skolās.

Tiek paplašināts izglītības iestāžu skaits, kurās notiek nodarbības, pievienojas vēl vairāki pedagogi, sākas administratīvā vadība, kas loģiski aizved pie jauna biroja izveides.

Tiek izveidots birojs Rīgā, Augšielā 1, “Daugavas stadionā”, izglītības iestādēs tiek aktīvi vadītas nodarbības robotikā.

Covid-19 pandēmija – visas klātienes nodarbības pēkšņi apstājās, neviens vairs klātienē ārpusskolas nodarbībās nepiedalās, iestājas neziņa. Domājot par tālāko kompānijas attīstību Covid laikā, parādās doma par datorspēles “Minecraft” integrāciju mācību nolūkos, veidojot dažādas pasaules, izmantojot “Minecraft Education” platformu. Doma tiek uz karstām pēdām realizēta un top projekts “Tehnoprātnieks Minecraft pasaulē” sākumsskolas skolēniem. Protams, visas nodarbības Covid laikā, notiek attālināti, tiek atrisināti komunikāciju un tehniskie šķēršļi un nodarbības organizējam “Microsoft Teams” platformā. Attīstība neapstājas – jo “Starptautiskā Inovāciju skola’’ ir tā, kas piedāvā jaunradi un attīstību.

Dzimst doma par spēles “Roblox” attīstīšanu kā vienu no jauniešu izglītības programmām. Izmēģinām pilotprojektu, kas ir veiksmīgs un produkts ir gatavs piedāvāšanai skolās.

Papildus jau esošajām programmām skolās 4.-6. klašu skolēniem piedāvājam programmu “Roblox datorspēļu inženieris” gan klātienē, gan attālināti, attīstām jaunu programmu – “3D dizains”.

Aktīvi tiek organizētas nodarbības gan klātienē bērnudārzos, skolās, “Daugavas Stadionā”, gan tiešsaistē – programmās “Tehnoprātnieks”, “Tehnoprātnieks Minecraft pasaulē”, “Roblox Studio”, “3 D dizains”. Šajā vasarā organizējam 11 nometnes Rīgā, Ikšķilē, Ādažos, Ozolniekos, Ķekavas novadā, kopumā lietderīgi un jautri vasaras nedēļu kopā ar mums ir pavadījuši ap 400 bērnu! Paralēli attīstām jaunus produktus pirmsskolas vecuma bērniem –“Prāta aritmētika”, peldēšana ar hidroterapijas elementiem “Nemo” un mums padomā ir vēl vairāki jauni projekti.