Biežāk uzdotie jautājumi

Nodarbību norise

1. Nodarbības sākumā bērni tiek iepazīstināti ar nodarbības uzdevumu.

2. Tiek būvēts LEGO mehānisms, izmantojot vizuālu instrukciju planšetē.

3. Tiek programmēts, testēts un uzlabots uzbūvētais mehānisms.

4. Nodarbības beigās tiek izjaukts uzbūvētais mehānisms un sakārtotas detaļas.

Atbilstoši programmai, aptuveni 20% nodarbību tiks izmantots cits aprīkojums (3D pildspalvas, Dash roboti, droni u.c.) līdz ar to nodarbības norise atšķirsies. 

1 nodarbība ilgst no 35 – 45 minūtēm, atkarībā no nodarbību norises vietas, grupas lieluma un nodarbības tēmas sarežģītības. 

Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā, katrā nodarbību norises vietā konkrētā un nemainīgā laikā.

Jā! Lai nodrošinātu daudzveidīgu pulciņa saturu, dažas reizes sezonā nodarbībās tiek veikti bērnu vecumam atbilstoši fizikāli eksperimenti. Protams, mēs nodrošinām visu eksperimentiem nepieciešamo aprīkojumu. 

Jā, katram bērnam nodarbībās tiek nodrošināts viss nepieciešamais aprīkojums:
LEGO Education WeDo 2.0 komplekti, viena planšete uz diviem bērniem (kopīgas planšetes izmantošana palīdz attīstīt sadarbības prasmes), 3D pildspalvas, Dash roboti u.c. aprīkojums saskaņā ar programmu.

– Nodarbības norisināsies vienas grupiņas / klases ietvaros;

– Roku dezinfekcija visiem grupas dalībniekiem pirms un pēc nodarbības;

– Virsmu, aprīkojuma dezinfekcija; 

– Pedagogam ar jebkāda veida elpceļu saslimšanas simptomiem došanās uz nodarbībām ir kategoriski aizliegta.

Norēķinu kārtība

Mēneša maksa ir 34 EUR.

Par nodarbībām tiek piemērota mēneša maksa. Maksājumu veic avansa maksājuma veidā katra mēneša sākumā, pamatojoties uz saņemto rēķinu e-pastā.

Rēķins tiek izsūtīts līdz mēneša 5. datumam uz vecāku norādīto e-pastu.

Rēķina apmaksas termiņš ir 7 kalendārās dienas.

Tiek nosūtīts atgādinājums par maksājuma veikšanu. Ja maksājums netiek veikts 20 kalendāro dienu laikā pēc maksājuma termiņa iestāšanās, līgums var tikt lauzts un mums ir tiesības bērnu uz nodarbībām neņemt.

Līgums

Ja vecākam ir nepieciešams parakstīts līgums, tad to var parakstīt elektroniski vai to izdrukājot un nogādājot grupiņā. Atbilstoši normatīvajiem aktiem, ja tiek veikts pirmais maksājums, tas nozīmē, ka puses ir vienojušās par līguma nosacījumiem un līguma fiziska parakstīšana nav obligāta.

Līgums tiek slēgts uz sezonu. Sezona sākas septembrī un beidzas 31. maijā.

Rakstot e-pastu pirms nākamā rēķina sastādīšanas uz līgumā norādīto e-pastu.

Kavējumi

Slimošana, izglītības iestādes organizētie oficiālie pasākumi – Ziemassvētki, Lieldienas, Māmiņdiena u.tml. Protams, valsts noteiktās brīvdienas.

Ceļojumi, ģimenes svētki u.c. iemesli netiek uzskatīti par pamatotu kavējuma iemeslu.

Slimošana

Pārrēķins tiek veikts tikai tad, ja slimības dēļ kavēti vairāk nekā 50% mēneša nodarbību (2 un vairāk nodarbību). Ņemot vērā nosacījumu, ka ārsta zīme kopijas veidā tiek nosūtīta uz mūsu e-pasta adresi līdz nākamā mēneša pirmajam datumam. Ja slimmības dēļ kavēta 1 nodarbība, pārrēķins netiek veikts.

Izglītības iestādes organizētie oficiālie pasākumi / valsts noteiktās brīvdienas 

Primāri meklējam iespējas uz vietas izglītības iestādē atstrādāt nodarbības, kuras iekrīt pasākumu vai valsts brīvdienu laikā. Ja nodarbību atstrādāšanu realizēt nav iespējams, tad rēķins tiek samazināts atbilstoši nenotikušo nodarbību skaitam.

Ārsta zīmes kopija ir jāiesūta uz līgumā norādīto e-pastu līdz nākamā mēneša pirmajam datumam.

Mums ir svarīgi, lai ikviens pulciņa dalībnieks veiksmīgi tiktu līdzi programmai un to īstenotu, tādēļ sestdienās Starptautiskās Inovāciju skolas telpās (Daugavas stadions, Augšiela 1, Rīga) ir iespējams veikt BEZMAKSAS gan attaisnotu, gan neattaisnotu iemeslu dēļ kavētu nodarbību atstrādāšanu. Vienā reizē ir iespējams atstrādāt līdz pat 2 nodarbībām.

! Pašlaik, ņemot vērā ieteikumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, nodarbību atstrādāšana netiks realizēta. Taču atstrādāšana var tikt atsākta jebkurā brīdī mācību gada laikā, ja interešu izglītības realizācijas vadlīnijas tiks mainītas.

Shopping Cart

Ja turpināsiet pārlūkot vietni , jūs piekrītat lietošanas noteikumiem. Vairāk informācijas lasiet sadaļās “Privātuma politika” un “Sīkdatnes