Pavasara brīvlaika nometne
“TEHNOPRĀTNIEKS”

16.03.2020. – 20.03.2020.

Dienas nometne Rīgas centrā ikvienam lielākam un mazākam zinātkāram bērnam! Nometnē mācīsimies saskatīt un lietderīgi izmantot tehnoloģijas, kas mūsdienās ir sastopamas ik uz soļa! Aizraujošu brīvlaika nedēļu varam garantēt!

Mums ir svarīgi, lai katra nometne būtu savs īpašais stāsts, kas tiek izdzīvots caur jaunām un vēl nebijušām aktivitātēm! Šī pavasara nometne būs īpaša ar to, ka papildus LEGO robotikas un sporta aktivitātēm, bērni veidos Minecraft pasauli gan virtuālajā, gan reālajā vidē!

Līdz nometnei atlikušas:

Day(s)

Hour(s)

Minute(s)

Second(s)

Norises laiks:

2020.gada skolēnu pavasara brīvlaiks no 16. līdz 20. martam.
Katru dienu no plkst. 8:00 – 18:00

Norises vieta:

Daugavas stadions, Augšiela 1, Rīga

Dalībnieku vecums:

6 – 11 gadi
Bērnu iepriekšējai pieredzei LEGO robotikā vai fiziskajai sagatavotībai nav nozīmes.

Ēdināšana:

Tiek nodrošinātas 3 siltās ēdienreizes, arī veselīgi un saldi našķi starp ēdienreizēm. Vienā no nometnes dienām pasūtīsim picu un uztaisīsim picu pēcpusdienu! Mmm!

Ēdienkarte būs pieejama norises vietā pirmajā nometnes dienā.

Drošība:
Nometnes norises vietā (Daugavas stadionā) tiek veikta videonovērošana 24/7.

Nometnes maksa:

180 EUR

Tiek piemērotas sekojošas atlaides:

10% atlaide    Starptautiskās Inovāciju skolas robotikas pulciņu dalībniekiem

10% atlaide    bērniem, kuri apmeklējuši kādu (-as) no mūsu iepriekšējām nometnēm

20% atlaide    diviem vai vairāk dalībniekiem no vienas ģimenes

Ierašanās

Rīta aplis

Brokastis

Robotikas darbnīcas

Pusdienas un brīvais laiks

Minecraft darbnīcas

Aktivitātes ārpus telpām

Tehnoloģiskās pratības darbnīcas

Launags

Izklaides un ārpustelpu aktivitātes / Došanās mājup

Aktivitātes notiek gan telpās, gan ārpus telpām.

Lūgums ņemt vērā, ka nevaram precīzi ieplānot katras aktivitātes ilgumu. Kā arī dienas izkārtojums var mainīties atkarībā no laika apstākļiem, sakarā ar to, ka ir paredzētas aktivitātes ārā.

Lai reģistrētos nometnei, nepieciešams aizpildīt anketu: www.registration.lv/tehnopratnieks-nometnes

Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet līguma paraugu, ar kuru nepieciešams tikai iepazīties. Lai pirmajā nometnes dienā varētu parakstīt tādu pašu nometnes līguma oriģinālu.

Piesakoties nometnei, Jums ir jāveic maksājums 50% apmērā no summas. Konts, uz kuru jāveic apmaksa ir norādīts līguma paraugā. Kad esam saņēmuši šo maksājumu bērns tiek iekļauts dalībnieku sarakstā.

Atlikušos 50% jāiemaksā kontā pirms nometnes sākuma vai vēlākais nometnes pirmajā dienā.

Nometnes Rīgā:

Nometnes reģionos:

2019.gada vasarā nometnes norisinājās Ropažos, Ogrē, Mālpilī un Zaķumuižā

“Paldies par lielisko pagājušās nedēļas nometni! Mans bērns bija sajūsmā un es arī! Tik mūsdienīgi noorganizēta nometne ar lieliskām, bērnus negarlaikojošām aktivitātēm un ideālu ēdināšanu!”

Mārtiņa mamma Aimara

“Paldies par jauko nometni no Kārļa vecākiem! Kārlis teica, ka nometne vienā vārdā bija – ģeniāla!”

Kārļa mamma Dace

“Paldies Jums visiem par brīnišķīgu nometni! Bērns bija ļoti, ļoti apmierināts un laimīgs. Lai Jums viss izdodas!”

Mārtiņa mamma

“Liels paldies no Marka un Marka ģimenes par lielisko nometni! Marks ir absolūtā sajūsmā, kas mums vecākiem ir svarīgi, ņemot vērā, ka tā bija viņa pirmā nometne! Teica, ka krās naudiņu nākošās vasaras nometnei :)”

Marka mamma Ieva

Piesakieties jaunumiem un uzziniet visu par nometnēm jūsu e-pastā.