Izzinošs piedzīvojums Jūsu bērnam!

Dienas nometnes 5 dienu garumā

5 - 12 gadus veciem bērniem

Latviešu, krievu un angļu valodās

Tehnoloģiju, sporta un radošās aktivitātes

Rīgā (Daugavas stadions),
Ķekavas novadā (kempings "Zanzibāra")

Ieskats iepriekšējo gadu nometnēs Rīgā:

Ieskats iepriekšējo gadu nometnēs reģionos:

2019.gada vasarā nometnes norisinājās Ropažos, Ogrē, Mālpilī un Zaķumuižā

Atsauksmes

Ar nepacietību gaidām Starptautiskās Inovāciju skolas pavasara nometni. Mamma jautā: “Agnet, vai tu iesi uz Tehnoprātnieku šogad?” (Esam bijuši jau divus gadus!) Man atbild: “Ne jau Tehnoprātnieku, bet Tehnopirātiem!!!! Un, protams, ka iešu!” :)) Man jau vienalga, kā nometne saucas Tehnoprātnieks vai Tehnopirāti, man ir prieks, ka ir droša, dinamiska un jautra vide, uz kurieni bērns savā brīvlaikā labprāt vēlas doties! Saku paldies Inovāciju skolai un iedrošinu vecākus iepazīt šo Tehno… pasauli! Ir patiešām forši!

Līga

Agnetas mamma

Liels paldies no Marka un Marka ģimenes par lielisko nometni! Marks ir absolūtā sajūsmā, kas mums vecākiem ir svarīgi, ņemot vērā, ka tā bija viņa pirmā nometne! Teica, ka krās naudiņu nākošās vasaras nometnei 🙂

Ieva

Marka mamma

Paldies Jums visiem par brīnišķīgu nometni! Bērns bija ļoti, ļoti apmierināts un laimīgs. Lai Jums viss izdodas!

Zane

Mārtiņa mamma

Paldies par jauko nometni no Kārļa vecākiem! Kārlis teica, ka nometne vienā vārdā bija – ģeniāla!

Dace

Kārļa mamma

Paldies par lielisko pagājušās nedēļas nometni! Mans bērns bija sajūsmā un es arī! Tik mūsdienīgi noorganizēta nometne ar lieliskām, bērnus negarlaikojošām aktivitātēm un ideālu ēdināšanu!

Aimara

Mārtiņa mamma

Piesakieties jaunumiem un uzziniet visu par nometnēm jūsu e-pastā.